Cardshare.cc
Page 1 of 49 12361126 ... LastLast
Results 1 to 10 of 488

Thread: Ελληνική αθλητική τηλεόραση

  1. #1
    Super Moderator
    Join Date
    12-08-2007
    Posts
    19,869
    Uploads
    6,243
    Likes
    3,294

    Ελληνική αθλητική τηλεόραση

    Παρασκευή 21 Ιουνίου 2019



    11:50 COSMOTE SPORT 5 HD Πρώτες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Grand Prix de France

    12:00 ΕΡΤ Sports HD Πρώτες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Grand Prix de France

    13:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Noventi Open

    14:00 Eurosport 1 Γύρος της Σλοβενίας Ποδηλασία

    14:00 COSMOTE SPORT 7 HD ATP 500 Fever Tree Championships

    15:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Noventi Open

    15:50 COSMOTE SPORT 5 HD Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Grand Prix de France

    16:00 ΕΡΤ Sports HD Δεύτερες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Grand Prix de France

    16:00 COSMOTE SPORT 7 HD ATP 500 Fever Tree Championships

    16:15 Eurosport 1 Γύρος της Οξιτανίας Ποδηλασία

    17:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Noventi Open

    18:00 COSMOTE SPORT 7 HD ATP 500 Fever Tree Championships

    18:15 Eurosport 1 WTCR Νίρμπουργκρινγκ Αγώνες αυτοκινήτου

    19:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Noventi Open

    19:30 ΕΡΤ Sports HD Αγγλία U21 - Ρουμανία U21 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U21

    20:00 COSMOTE SPORT 7 HD ATP 500 Fever Tree Championships

    20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Εφές - Φενέρμπαξε τελικός

    22:00 ΕΡΤ Sports HD Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Μινσκ

  2. Cardshare.cc
  3. #2
    Super Moderator
    Join Date
    12-08-2007
    Posts
    19,869
    Uploads
    6,243
    Likes
    3,294

    Re: Greek sport TV

    Δευτέρα 27 Ιανουαρίου 2020



    11:30 Eurosport 2 Κιτσμπέχελ, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος Σκι

    11:50 Eurosport 2 Λέντζερχάιντε, Ατομικό Ανδρών Δίαθλο

    12:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

    15:00 ΕΡΤ Sports HD Α.Ε. Καραϊσκάκης - Παναχαϊκή Super League 2 Ποδόσφαιρο

    17:00 ΕΡΤ Sports HD Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ Volley League Ανδρών Βόλεϊ

    18:00 PAOK TV ΠΑΟΚ – Βόλος Super League Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 4 HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – ΠΑΟΚ Basket League Μπάσκετ

    20:00 ΕΡΤ Sports HD Λαμία - Αστέρας Τρίπολης Super League Ποδόσφαιρο

    21:45 Novasports 1HD Χάβρη – Τρουά Β’ κατηγορία γαλλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    22:00 Eurosport 2 Σειρά έξι ημερών Βερολίνο Ποδηλασία

    22:00 ONE Channel Μπόρνμουθ – Αρσεναλ Κύπελλο Αγγλίας Ποδόσφαιρο

  4. #3
    Administrator enigma1969's Avatar
    Join Date
    16-08-2015
    Location
    Still On Earth
    Posts
    5,462
    Uploads
    6,367
    Likes
    8,080

    Re: Ελληνική αθλητική τηλεόραση

    Τρίτη 28 Ιανουαρίου 2020


    19:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ζάξα - Κνακ Ρουσελάρε CEV Champions League βόλεϊ Ανδρών

    19:00 ΕΡΤ Sports HD Περιστέρι Μπάμπεργκ Basketball Champions League

    19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Αρμίνια Μπίλεφελντ Μπόχουμ Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

    21:00 Novasports 3HD Βενέτσια Προμηθέας Eurocup

    22:15 COSMOTE SPORT 2 HD Πόρτο - Ζιλ Βισέντε Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

  5. #4
    Super Moderator
    Join Date
    12-08-2007
    Posts
    19,869
    Uploads
    6,243
    Likes
    3,294

    Re: Ελληνική αθλητική τηλεόραση

    Τετάρτη 29 Ιανουαρίου 2020



    19:00 ΕΡΤ Sports HD ΑΕΚ – Ολυμπιακός Κύπελλο Ελλάδας χάντμπολ

    19:00 Novasports 2HD Γαλατασαράι - Ούνικς Καζάν Eurocup

    19:30 ΕΡΤ3 Σαραγόσα – ΠΑΟΚ Basketball Champions League

    19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Στουτγκάρδη – Χάιντενχαϊμ Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

    19:30 Novasports 4HD Πο - Παρί Σεν Ζερμέν Ποδόσφαιρο

    21:00 ΕΡΤ Sports HD Ράστα Βέχτα – ΑΕΚ Basketball Champions League

    21:00 Novasports 3HD Όλντενμπουργκ – Μπρέσια Eurocup

    21:30 COSMOTE SPORT 6 HD Περούτζια – Τουρ CEV Champions League Ανδρών

    21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Γουέστ Χαμ – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ

    21:45 Novasports 5HD Ουνικάχα Μάλαγα – Ανδόρρα Eurocup

    21:45 Novasports 1HD Μάντσεστερ Σίτι - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Ποδόσφαιρο

    22:00 OPEN TV Σαραγόσα - Ρεάλ Μαδρίτης Ποδόσφαιρο

    22:05 Novasports 2HD Μαρσέιγ – Στρασβούργο Ποδόσφαιρο

  6. #5
    Administrator enigma1969's Avatar
    Join Date
    16-08-2015
    Location
    Still On Earth
    Posts
    5,462
    Uploads
    6,367
    Likes
    8,080

    Re: Ελληνική αθλητική τηλεόραση

    Σάββατο 1 Φεβρουαρίου 2020



    13:15 Eurosport 1 Αυστραλιανό Όπεν Τένις

    14:00 ΕΡΤ Sports HD Παλαιό Φάληρο - Πανιώνιος Πόλο Α1 Ανδρών

    14:00 COSMOTE SPORT 3 HD Σαν Πάουλι Στουτγκάρδη Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

    14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γρανάδα Εσπανιόλ Ισπανικό Πρωτάθλημα

    14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λέστερ Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ

    14:30 Novasports 1HD Χαλ Μπρέντφορντ Ποδόσφαιρο

    15:00 ΕΡΤ3 Καβάλα - Τρίκαλα Football League

    15:45 ΕΡΤ Play3 Λάρισα Ιωνικός EKO Basket League

    15:45 ΕΡΤ Play1 Πανιώνιος Ηρακλής EKO Basket League

    15:45 ΕΡΤ Play2 Λαύριο Περιστέρι EKO Basket League

    16:00 Novasports 2HD Μπολόνια Μπρέσια Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Μάιντς - Μπάγερν Μονάχου Γερμανικό Πρωτάθλημα

    16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Άουγκσμπουργκ - Βέρντερ Βρέμης Γερμανικό Πρωτάθλημα

    16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Φορτούνα Ντίσελντορφ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης Γερμανικό Πρωτάθλημα

    16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Χόφενχαϊμ Λεβερκούζεν Γερμανικό Πρωτάθλημα

    16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Ντόρτμουντ - Ουνιόν Βερολίνου Γερμανικό Πρωτάθλημα

    16:30 Novasports 4HD Σοσό Λοριάν Ποδόσφαιρο

    17:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λίβερπουλ Σαουθάμπτον Πρέμιερ Λιγκ

    17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης - Ατλέτικο Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα

    17:00 Novasports 5HD Λιντς Γουίγκαν Ποδόσφαιρο

    17:15 Novasports 1HD ΟΦΗ ΑΕΛ Super League

    17:45 ΕΡΤ Sports HD Προμηθέας Πάτρας - Ήφαιστος Λήμνου Basket League

    18:30 Novasports 4HD Παρί Σεν Ζερμέν Μονπελιέ Ποδόσφαιρο

    19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ιμόκο Κονελιάνο Σκάντιτσι Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

    19:00 Novasports 5HD Κάλιαρι Πάρμα Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λειψία Γκλάντμπαχ Γερμανικό Πρωτάθλημα

    19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Γουλβς Πρέμιερ Λιγκ

    19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Μαγιόρκα Βαγιαδολίδ Ισπανικό Πρωτάθλημα

    19:30 Novasports 2HD Ολυμπιακός Ξάνθη Super League

    20:00 COSMOTE SPORT 5 HD Βιτόρια Σετούμπαλ Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

    20:45 Novasports 4HD Φέγενορντ Έμεν Ποδόσφαιρο

    21:00 Novasports 3HD Αμιάν Τουλούζ Ποδόσφαιρο

    21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπούστο Αρσίτσιο Μόντσα Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

    21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Ανόβερο Κίελο Liqui Moly Bundesliga

    21:45 Novasports 1HD Σασουόλο Ρόμα Ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια Θέλτα Ισπανικό Πρωτάθλημα

    22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Λος Άντζελες Κλίπερς - Μινεσότα Τίμπεργουλβς NBA

  7. #6
    Super Moderator
    Join Date
    12-08-2007
    Posts
    19,869
    Uploads
    6,243
    Likes
    3,294

    Re: Ελληνική αθλητική τηλεόραση

    Δευτέρα 3 Φεβρουαρίου 2020



    17:00 ΕΡΤ Sports HD Δόξα Δράμας - Απόλλων Σμύρνης Super League 2

    20:55 Eurosport 1 Παγκόσμιο GP Σνούκερ

    21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπόχουμ – Αμβούργο Γερμανικό Πρωτάθλημα

    21:45 Novasports 2HD Γκρενόμπλ – Χάβρη Ποδόσφαιρο

    21:45 Novasports 1HD Σαμπντόρια – Νάπολι Ποδόσφαιρο

  8. #7
    Super Moderator
    Join Date
    12-08-2007
    Posts
    19,869
    Uploads
    6,243
    Likes
    3,294

    Re: Ελληνική αθλητική τηλεόραση

    Τρίτη 4 Φεβρουαρίου 2020



    17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Ώρα Κυπέλλου 2019-20 Ποδόσφαιρο

    18:00 COSMOTE SPORT 1 HD ΠΑΣ Λαμία – Ολυμπιακός Κύπελλο Ελλάδας Ποδόσφαιρο

    19:00 Novasports 2HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Αναντολού Εφές EuroLeague Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 6 HD Α. Ο. Θήρας – Σαφχάουζεν CEV Challenge Cup Γυναικών Βόλεϊ

    19:30 ΕΡΤ Sports HD Νίμπουργκ – Περιστέρι Basketball Champions League Μπάσκετ

    20:00 COSMOTE SPORT 1 HD Ώρα Κυπέλλου 2019-20 Ποδόσφαιρο

    20:00 Novasports 1HD Ζάλγκιρις – Ολυμπιακός EuroLeague Μπάσκετ

    21:00 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ - Τέλεκομ Μπάσκετς Μπον Basketball Champions League Μπάσκετ

    21:45 Novasports 5HD Αρμάνι Μιλάνο - Αλμπα Βερολίνου EuroLeague Μπάσκετ

    21:45 Novasports 3HD Βιλερμπάν - Μπάγερν Μονάχου EuroLeague Μπάσκετ

    22:00 Novasports 4HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπασκόνια EuroLeague Μπάσκετ

  9. #8
    Super Moderator
    Join Date
    12-08-2007
    Posts
    19,869
    Uploads
    6,243
    Likes
    3,294

    Re: Ελληνική αθλητική τηλεόραση

    Τετάρτη 5 Φεβρουαρίου 2020



    14:55 Eurosport 1 Παγκόσμιο GP Σνούκερ

    16:00 Eurosport 2 Σειρά Pro Ποδηλασία

    17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Παναιτωλικός – ΑΕΚ Κύπελλο Ελλάδας

    17:30 COSMOTE SPORT 6 HD Ολυμπιακός - Γενισέι Κρασνογιάρσκ CEV Challenge Cup Γυναικών

    18:30 Novasports 5HD Ούνικς Καζάν - Ρίτας Βίλνιους Eurocup

    19:00 Novasports 3HD Ζενίτ – Φενέρμπαχτσε EuroLeague

    19:30 ΕΡΤ Sports HD ΑΕΚ – Άνβιλ Basketball Champions League

    19:30 Novasports 1HD Προμηθέας – Μπρέσια Eurocup

    20:00 Novasports 4HD Τουλούζ – Στρασβούργο Ligue 1

    20:00 Novasports 2HD Ερυθρός Αστέρας - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ EuroLeague

    20:55 Eurosport 2 Παγκόσμιο GP Σνούκερ

    21:05 Novasports 5HD Μακάμπι Τελ Αβίβ – Χίμκι EuroLeague

    21:30 COSMOTE SPORT 7 HD Σκάντιτσι – Βάκιφμπανκ CEV Champions League Γυναικών

    21:30 COSMOTE SPORT 1 HD ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός Κύπελλο Ελλάδας

    21:45 Novasports 24 HD Λάτσιο - Ελλάς Βερόνα Serie A

    21:45 Novasports 1HD Μπάγερν Μονάχου – Χόφενχαϊμ Κύπελλο Γερμανίας

    21:45 ONE Channel Κύπελλο Αγγλίας

    22:00 Novasports 4HD Σεντ Ετιέν – Μαρσέιγ Ligue 1

    22:00 Novasports 3HD Βαλένθια – Μπαρτσελόνα EuroLeague

  10. #9
    Super Moderator
    Join Date
    12-08-2007
    Posts
    19,869
    Uploads
    6,243
    Likes
    3,294

    Re: Ελληνική αθλητική τηλεόραση

    Παρασκευή 7 Φεβρουαρίου 2020



    14:00 COSMOTE SPORT 6 HD Γιουίτσι Σουγκίτα - Ρικάρντας Μπεράνκις 2020 ATP Tour 250 Τένις

    16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ρομπέρτο Μαρκόρα - Τζέιμς Ντάκγουορθ 2020 ATP Tour 250 Τένις

    17:00 ΕΡΤ Sports HD Χανιά - Α.Ο. Κέρκυρα Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2 Ποδόσφαιρο

    18:00 COSMOTE SPORT 6 HD Σουνγού Κουόν - Ιγκόρ Γκερασίμοφ 2020 ATP Tour 250 Τένις

    19:00 Novasports 2HD Χίμκι - Ερυθρός Αστέρας EuroLeague Μπάσκετ

    19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ντινάμο Δρέσδης – Ντάρμσταντ Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία Ποδόσφαιρο

    19:30 ΕΡΤ Sports HD Πανιώνιος ΓΣΣ - Απόλλων Σμύρνης Ελληνικό Πρωτάθλημα Α1 Ανδρών Πόλο

    19:45 Novasports 3HD Φενέρμπαχτσε - Μακάμπι Τελ Αβίβ EuroLeague Μπάσκετ

    20:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπολόνια - Σαν Λορένθο FIBA Διηπειρωτικό Κύπελλο Μπάσκετ

    21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Άουγκσμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    21:30 Novasports 5HD Μπάγερν Μονάχου – Βαλένθια EuroLeague Μπάσκετ

    21:30 Novasports 1HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Ζενίτ EuroLeague Μπάσκετ

    21:45 Novasports 24 HD Ανζέ – Γαλλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    21:45 Novasports 4HD Μπρίστολ Σίτι – Μπέρμιγχαμ Championship Αγγλία Ποδόσφαιρο

    21:45 Novasports 2HD Ρόμα – Μπολόνια Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    22:00 Novasports 3HD Μπαρτσελόνα - Αρμάνι Μιλάνο EuroLeague Μπάσκετ

    23:00 COSMOTE SPORT 9 HD Τενερίφη - Ρίο Γκράντε Βάλεϊ Βάιπερς FIBA Διηπειρωτικό Κύπελλο Μπάσκετ

  11. #10
    Super Moderator
    Join Date
    12-08-2007
    Posts
    19,869
    Uploads
    6,243
    Likes
    3,294

    Re: Ελληνική αθλητική τηλεόραση

    Σάββατο 8 Φεβρουαρίου 2020



    10:55 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, Φέλντεμπεργκ Σκι

    12:00 Eurosport 1 Γκάρμισχ – Πάρτενκίρχεν, Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών Σκι

    13:00 ΕΡΤ Sports HD Ισπανία – Κίνα Προολυμπιακό Τουρνουά Γυναικών Μπάσκετ

    13:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP Tour 250 Πούνε Τένις

    13:35 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Οτέπα Σκι

    13:55 Eurosport 1 Σαμονί, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος Σκι

    14:00 COSMOTE SPORT 3 HD Στουτγκάρδη – Άουε Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία Ποδόσφαιρο

    14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε – Λεγανές Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Έβερτον - Κρίσταλ Πάλας Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

    14:30 Novasports 2HD Γουίγκαν – Πρέστον Championship Αγγλία Ποδόσφαιρο

    15:00 Eurosport 1 Σκι ανώμαλου δρόμου, Φαλούν Σκι

    15:00 ΕΡΤ3 Ιωνικός - Νίκη Βόλου Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League

    15:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP Tour 250 Πούνε Τένις

    15:30 ΕΡΤ Sports HD ΕΣΑΚΕ All Star Game 2020 Αγώνας με αμαξίδια

    16:00 Eurosport 2 Σειρά PRO Ποδηλασία

    16:00 Novasports 1HD Φιορεντίνα – Αταλάντα Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Φράιμπουργκ – Χόφενχαϊμ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Βόλφσμπουργκ - Φορτούνα Ντίσελντορφ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Βέρντερ Βρέμης - Ουνιόν Βερολίνου Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Χέρτα Βερολίνου – Μάιντς Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε – Πάντερμπορν Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:55 Eurosport 1 Άλμα με σκι, Βίλιγκεν Σκι

    17:00 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ - ΟΦ Νέας Ιωνίας Κύπελλο Ελλάδας Γυναικών Χάντμπολ

    17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    17:00 Novasports 4HD Ρέντινγκ – Χαλ Αγγλία Championship Ποδόσφαιρο

    17:30 COSMOTE SPORT 4 HD Φαμαλικάο - Βιτόρια Γκιμαράες Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

    18:30 Novasports 3HD Μαρσέιγ – Τουλούζ Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:00 COSMOTE SPORT 7 HD ΑΕΚ – Ντράμεν Challenge Cup Χάντμπολ

    19:00 Novasports 2HD Τορίνο – Σαμπντόρια Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Πικ Ζέγκεντ – Άαλμποργκ VELUX EHF Champions League Χάντμπολ

    19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπράιτον – Γουότφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λεβερκούζεν – Ντόρτμουντ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:30 Novasports 5HD Νότιγχαμ Φόρεστ – Λιντς Championship Αγγλία Ποδόσφαιρο

    19:30 Novasports 1HD Πανιώνιος – Ξάνθη Super League Ποδόσφαιρο

    20:00 ΕΡΤ Sports HD Λαμία - Λάρισα Super League Ποδόσφαιρο

    20:45 Novasports 4HD Αϊντχόφεν – Βίλεμ Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    20:55 Eurosport 1 Παγκόσμιο GP Σνούκερ

    21:00 Novasports 3HD Ρεν – Μπρεστ Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Λαρντίνι Φιλοτράνο - Μπαρτοτσίνι Περούτζια Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών Βόλεϊ

    21:30 FOX Sports Villanova Wildcats - Seton Hall Pirates NCAA College Basketball Μπάσκετ

    21:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπιλμπάο – Μάλαγα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας Μπάσκετ

    21:45 Novasports 1HD Ελλάς Βερόνα – Γιουβέντους Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Πόρτο – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

Page 1 of 49 12361126 ... LastLast
Cardshare.cc

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •