Cardshare.cc
Page 1 of 97 1236112651 ... LastLast
Results 1 to 10 of 968

Thread: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

 1. #1

 2. Cardshare.cc
 3. #2
  Moderator
  Join Date
  09-05-2010
  Location
  DEUTSCHLAND
  Posts
  768
  Uploads
  531
  Likes
  844

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  tiranalive
  pershendetje , a di njeri te me thote si instalohet cccam 2.3.0 te open atv 6.3 ose si ndalohen ngrirjet te 2.3.2 , ngrirje qe te 2.3.0 nuk ishin me perpara , faleminderit
  Instalimi OpenATV 6.2 dhe 6.3 per te gjitha camet
  Attached Files Attached Files

 4. #3
  Senior Member
  Join Date
  08-03-2014
  Location
  elbasan
  Posts
  211
  Uploads
  0
  Likes
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  MirembremaKa ndokush mjaftueshem info per serverin orca?kush mundet te me drg sms inbox.Flm!

 5. #4
  VIP Member gertl's Avatar
  Join Date
  05-12-2008
  Location
  Hajt se folim
  Posts
  9,391
  Uploads
  1,424
  Likes
  24

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by tring View Post
  MirembremaKa ndokush mjaftueshem info per serverin orca?kush mundet te me drg sms inbox.Flm!
  Tani nuk e di ca info kerkon ti. Une kam pas nje linje prej Orcas dhe nuk me eshte dukur keq. Kanalet italiane dhe gjermane ishin mire. Te tjerat nuk me kane interesuar. Une linje te falme e kam pas keshtu qe nuk te them dot per cmim apo ndonje gje tjeter
  Kalofsh mire

 6. #5
  Senior Member
  Join Date
  05-01-2009
  Posts
  407
  Uploads
  14
  Likes
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by gertl View Post
  Tani nuk e di ca info kerkon ti. Une kam pas nje linje prej Orcas dhe nuk me eshte dukur keq. Kanalet italiane dhe gjermane ishin mire. Te tjerat nuk me kane interesuar. Une linje te falme e kam pas keshtu qe nuk te them dot per cmim apo ndonje gje tjeter
  Kalofsh mire
  Orca thote per serverin qe e jep falas kur ble aparatet icone. Me sa kam lexuar hap njesoj kanalet si forever server. Ndryshe nga ato ka total tv full, viacom 45 grade dhe digiturk qe i ka eksluzive si paketa.

 7. #6
  Member
  Join Date
  07-11-2009
  Posts
  52
  Uploads
  1
  Likes
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by milan- View Post
  Orca thote per serverin qe e jep falas kur ble aparatet icone. Me sa kam lexuar hap njesoj kanalet si forever server. Ndryshe nga ato ka total tv full, viacom 45 grade dhe digiturk qe i ka eksluzive si paketa.
  Per momentin orca hap te gjitha paketat e 16E pervec Tring dhe Arenat e sport klubet e Max paketes,kurse kanalet tjera per momentin gjitha punojn.KLM

 8. #7
  Senior Member
  Join Date
  08-03-2014
  Location
  elbasan
  Posts
  211
  Uploads
  0
  Likes
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Dmth ja vlen me e ble nne aparat qe punon me orca!

 9. #8
  New Member
  Join Date
  06-12-2018
  Posts
  5
  Uploads
  0
  Likes
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Ku blehet ky resiver munde te me tregoni faqen

 10. #9
  Contributing Member mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,820
  Uploads
  64
  Likes
  173

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Me afrikanet kini kujdes,sidomos me arabet.!!!

 11. #10
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  3,037
  Uploads
  571
  Likes
  204

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by mamurrzaku View Post
  Me afrikanet kini kujdes,sidomos me arabet.!!!
  ha ha ha e ke fjalen per magrebinet besoj

Page 1 of 97 1236112651 ... LastLast
Cardshare.cc

Similar Threads

 1. New Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By gertl in forum Albanian / Shqip
  Replies: 994
  Last Post: 24-07-2019, 19:33:20
 2. New Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By fillestari in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1000
  Last Post: 07-01-2018, 00:06:56
 3. Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By mile kristo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1022
  Last Post: 01-12-2017, 22:36:16
 4. Info Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 996
  Last Post: 05-03-2016, 21:43:18
 5. Info Diskutime te Pergjithshme mbi IPTV, CardSharing...
  By Mr-Bledi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 995
  Last Post: 04-10-2015, 20:30:57

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •