‘Chateau Meiland spin-off met De Scheetjes op NPO’
Na het succes van Chateau Meiland met Martien en Erica in de hoofdrol werkt NPO aan een soortgelijk realityprogramma. Ook dit keer moet een koppel dat eerder in het programma Ik vertrek te zien was de hoofdrol gaan spelen.
Het lijkt te gaan om het koppel Hans en Karin ten Böhmer dat alles in Nederland achterliet om in Bonaire een avontuurlijke midget golfbaan op te bouwen. Hans en Karin staan ook bekend als ‘De Scheetjes’ omdat ze elkaar regelmatig met de woorden scheet aanspreken. Het leven op het zonnige Bonaire ging voor hen zeker niet over rozen. In de eerste twee jaar moest bijvoorbeeld in een bouwval tussen ongedierte gewoond worden. De twee uit Nederland meegenomen zeecontainers – met daarin onder meer huisraad en materialen om de midget golfbaan op te bouwen – werd leeggeroofd.
NPO volgt Talpa
Na het succes van Chateau Meiland op Talpa-zender SBS6 werkt NPO al enige tijd aan een soortgelijk programma. Het tweede seizoen van Chateau Meiland wordt op dit moment op SBS6 uitgezonden en trekt wekelijks gemiddeld rond de 1,3 miljoen kijkers. Officieel heeft NPO nog niets over de spin-off van Chateau Meiland bekendgemaakt maar in het radioprogramma Veronica Inside wist Wilfred Genee ‘hoofdscheet’ Hans ten Böhmer enkele duidelijke uitspraken te ontlokken. Daaruit wordt duidelijk dat ondanks een harde bevestiging NPO een realityprogramma gaat maken over het leven van Hans en Karin ten Böhmer in Bonaire.




Reply With Quote