Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

 1. #1
  Super Moderator miri-01's Avatar
  Join Date
  07-01-2010
  Posts
  3,194
  Uploads
  20

  Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Pershendetje te Nderuar Antare!

  Sipas porosise te administratorit qendror ketej e tutje s'lejohen m temat e hapura qe kane mbi 1000 postime dhe duhen mbyllur.

  Per kete arsye po i rihap te reja ato qe do te mbyll sepse kane kaluar 1000 postimet.

  Jeni te lire te vizitoni keto tema edhe pse jane te mbyllura.

  Lexim/ndihme te mbare gjithe antareve dhe stafit!


  Temat e vjetra i gjeni me poshte:

  4-http://www.satsupreme.com/showthread...Linja-Falas%21

  3. http://www.satsupreme.com/showthread...Falas!/page101 prej 25.05.2011 deri ne 12.03.2013

  2. http://www.satsupreme.com/showthread...Falas!/page102 prej 10.05.2010 deri ne 25.05.2011

  1. http://www.satsupreme.com/showthread...-Falas/page190 prej 25.11.2008 deri ne 10.05.2010


 2. #2
  VIP Member fillestari's Avatar
  Join Date
  26-12-2008
  Location
  -> -> EU <- <-
  Posts
  1,257
  Uploads
  114

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  @ Mose70 pse lodhesh kot me copy-paste te plehrave qe gjenden online, kur fare mire mund ti adreosh anetaret qe ti bejne vete copy-paste se kete sot di ta bej kushdo.
  Ato qe poston ti dhe qe ua shperndan edhe ne privat te tjereve, gjenden gjthandej duke perfshire edhe kete faqen <<ketu>> dhe aty ato macet e keqperdorura(plehrat) mund te 'freskohen' per dite
  Te pakten editoi nga pak dhe jo keshtu shqeto fare

  1.jpg

  2.jpg

 3. #3
  VIP Member fillestari's Avatar
  Join Date
  26-12-2008
  Location
  -> -> EU <- <-
  Posts
  1,257
  Uploads
  114

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Quote Originally Posted by XXL2015 View Post
  ofillestari mos din ti ndonje manual si te gjejme vet ne mac adresa te stalkerportlavae jo te bejme kopy paste dmth vet ti gjime a din ti ndonje medote
  E kam thene ne nje teme tjeter qe kjo gje ka nje vit qe eshte bere me keq se pandemia e koronavirusit, ka do te thote qe edhe disa prej metodave ndonese nuk jane shume efikase gjenden ne net; natyrisht pjesa me e madhe me pagese (eshte koha e maskarenjeve). Une i druhem shume abuzimeve dhe nuk mund te them me shume.

  KLM

 4. #4
  VIP Member fillestari's Avatar
  Join Date
  26-12-2008
  Location
  -> -> EU <- <-
  Posts
  1,257
  Uploads
  114

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Quote Originally Posted by arbend View Post
  Ky eshte ai programi i pare qe kam patur ne fillim..por prap njisoj ngjyrat keq......me duket do ket marr virus Pc keto dite..ja ta formatoj nji here dhe te shof...flm klm...
  @ arbend kot po te them; por meqe mundesh ta formatosh PC, atehere e ke fare thjesht te instalosh edhe androidin ne PC dhe nuk ke nevoje te perdoresh lloj-lloj programesh serbe apo turke me viruse. Jo per gje po ky salezli eshte i njohur edhe ne komunitetin e tij serb per futjen e backdoor ne prog e veta.

  Mjafton ti besh nje ndarje hard diskut te brendshem dhe androidi nuk ka nevoje per me shume se 10 giga. Per kete ke pafund tutoriale me foto ne google apo edhe video ne youtube, Mjaft te kerkosh "dualboot windows and android"
  Dhe ja ku ke dy sisteme ne PC..... Dhe androidin me aplikacionet e tij e punon per bukuri edhe ne PC.

 5. #5
  VIP Member fillestari's Avatar
  Join Date
  26-12-2008
  Location
  -> -> EU <- <-
  Posts
  1,257
  Uploads
  114

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Quote Originally Posted by arbend View Post
  ..une per vete nuk arrita dot te gjej nji link m3u qe funksionon...
  Sepse kane shkuar(ikur) keto pune..... Kenaqu sa te kenaqesh vetem me stbemu... se edhe asaj ngadale do i vije fundi.
  Po ta vesh re pas cdo konvertimi do perftosh password te ri dhe pas cdo konvertimi tjeter do perftosh paswword tjeter .... dhe keshtu ne pafundesi.
  E kam shkruar edhe ketu se nje pakice portalesh mund te konvertohen ende ne m3u.

 6. #6
  VIP Member fillestari's Avatar
  Join Date
  26-12-2008
  Location
  -> -> EU <- <-
  Posts
  1,257
  Uploads
  114

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Quote Originally Posted by hija31 View Post
  Ka ende portale q punojn pa play_token, veq se duhet ti gjesh.
  Mos m pyetni se cilt jan!
  Nuk thote askush se nuk kane mbetur, thjesht po themi se ka ngelur nje pakice. Ah vetem nese ti ngaterron numrin e portaleve. Sepse ka shume portale qe perdorin url te ndryshme, porta te ndryshme madje edhe renditje te ndryshme kanalesh, por ne fakt jane e njejta 'dore' qe i ka.

  Gjithsesi per shumicen prej tyre nuk mjafton token.
  Ka disa programe me te cilat mund te nxjerresh shifrat e token per shumicen absolute te portaleve, por as kjo nuk mjafton.

  Mos me pyet se cilet jane programet!

  PS: duhet te dali ndonje moderator dhe te na veri 'kufirin te thana' te gjitheve sepse e kemi qelbur me kete teme duke e bere diskutime kot me kot. nderkohe qe ka nje teme tjeter per kete pune

 7. #7
  VIP Member durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,621
  Uploads
  328

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  http://iptv.darktv.nl:25461/c/
  MAC: 00:1A:79:04:3F:D0 Bitiş Tarihi: September 11, 2020, 12:54 pm
  MAC: 00:1A:79:2A:20:B2 Bitiş Tarihi: November 2, 2020, 12:09 pm
  MAC: 00:1A:79:73:85:90 Bitiş Tarihi: May 14, 2020, 5:02 pm
  MAC: 00:1A:79:2A:00:72 Bitiş Tarihi: September 25, 2020, 3:15 pm
  MAC: 00:1A:79:05:0F:86 Bitiş Tarihi: October 3, 2020, 7:36 pm
  MAC: 00:1A:79:20:16:99 Bitiş Tarihi: August 6, 2020, 1:03 pm
  MAC: 00:1A:79:05:09:48 Bitiş Tarihi: October 4, 2020, 7:42 pm
  MAC: 00:1A:79:2D:F4:CD Bitiş Tarihi: December 6, 2020, 7:46 am
  MAC: 00:1A:79:03:9F:DA Bitiş Tarihi: May 10, 2020, 9:37 pm
  MAC: 00:1A:79:A1:5E:9C Bitiş Tarihi: June 7, 2020, 4:16 pm
  MAC: 00:1A:79:04:2F:E8 Bitiş Tarihi: September 29, 2020, 2:00 am
  MAC: 00:1A:79:3A:19:1E Bitiş Tarihi: October 20, 2020, 10:32 pm
  MAC: 00:1A:79:0E:A7:75 Bitiş Tarihi: December 6, 2020, 4:30 pm
  MAC: 00:1A:79:DD:2F:75 Bitiş Tarihi: October 3, 2020, 9:08 pm
  MAC: 00:1A:79:A6:6F:26 Bitiş Tarihi: November 12, 2020, 11:32 pm
  MAC: 00:1A:79:2A:4C:95 Bitiş Tarihi: August 25, 2020, 7:42 pm
  MAC: 00:1A:79:2B:9B:A3 Bitiş Tarihi: December 13, 2020, 5:11 pm
  MAC: 00:1A:79:3A:40:68 Bitiş Tarihi: November 28, 2020, 8:11 pm
  MAC: 00:1A:79:A6:7F:B1 Bitiş Tarihi: August 24, 2020, 2:26 pm
  MAC: 00:1A:79:3A:45:6B Bitiş Tarihi: June 23, 2020, 10:16 pm
  MAC: 00:1A:79:3A:47:7D Bitiş Tarihi: December 25, 2020, 6:07 pm
  MAC: 00:1A:79:AF:0F:3F Bitiş Tarihi: October 25, 2020, 3:34 pm
  MAC: 00:1A:79:D6:6F:60 Bitiş Tarihi: December 31, 2020, 1:00 am
  MAC: 00:1A:79:A5:3F:91 Bitiş Tarihi: October 7, 2020, 11:21 am
  MAC: 00:1A:79:5E:88:81 Bitiş Tarihi: September 11, 2020, 6:33 pm
  MAC: 00:1A:79:3A:14:71 Bitiş Tarihi: December 3, 2020, 11:16 pm
  MAC: 00:1A:79:A2:6A:38 Bitiş Tarihi: September 5, 2020, 6:59 pm
  MAC: 00:1A:79:29:FF:EA Bitiş Tarihi: July 7, 2020, 2:25 pm
  MAC: 00:1A:79:35:F2:04 Bitiş Tarihi: November 22, 2020, 10:21 pm
  MAC: 00:1A:79:3A:53:9A Bitiş Tarihi: October 21, 2020, 6:16 pm
  MAC: 00:1A:79:3A:3F:B3 Bitiş Tarihi: November 23, 2020, 7:51 pm
  MAC: 00:1A:79:3A:48:FF Bitiş Tarihi: August 30, 2020, 4:48 pm
  MAC: 00:1A:79:AA:0F:2D Bitiş Tarihi: December 10, 2020, 5:36 pm
  MAC: 00:1A:79:A6:7F:67 Bitiş Tarihi: September 9, 2020, 8:54 pm
  MAC: 00:1A:79:3A:45:BE Bitiş Tarihi: July 13, 2020, 5:28 pm
  MAC: 00:1A:79:A4:0F:CE Bitiş Tarihi: July 14, 2020, 8:30 pm
  MAC: 00:1A:79:52:AE:73 Bitiş Tarihi: July 18, 2020, 11:23 pm
  MAC: 00:1A:79:19:2F:F4 Bitiş Tarihi: November 5, 2020, 10:07 pm
  MAC: 00:1A:79:3A:4A:AB Bitiş Tarihi: November 4, 2020, 5:05 pm
  MAC: 00:1A:79:3A:3E:18 Bitiş Tarihi: June 1, 2020, 3:49 pm
  MAC: 00:1A:79:A6:4B:D5 Bitiş Tarihi: July 24, 2020, 3:19 pm
  MAC: 00:1A:79:3A:1A:BF Bitiş Tarihi: November 21, 2020, 4:34 pm
  MAC: 00:1A:79:3A:40:2A Bitiş Tarihi: November 8, 2020, 1:00 am
  MAC: 00:1A:79:3D:56:06 Bitiş Tarihi: October 2, 2020, 10:17 pm
  MAC: 00:1A:79:3A:0F:3F Bitiş Tarihi: November 16, 2020, 9:12 pm
  MAC: 00:1A:79:A4:48:B7 Bitiş Tarihi: November 29, 2020, 9:06 pm
  MAC: 00:1A:79:2B:9C:69 Bitiş Tarihi: August 28, 2020, 6:29 pm
  MAC: 00:1A:79:3A:39:ED Bitiş Tarihi: December 16, 2020, 3:04 pm
  MAC: 00:1A:79:91:29:24 Bitiş Tarihi: November 20, 2020, 10:04 pm
  MAC: 00:1A:79:A5:1F:AD Bitiş Tarihi: September 16, 2020, 5:32 pm

 8. #8
  Member
  Join Date
  22-02-2017
  Posts
  61
  Uploads
  1

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Kame 5 linja iptv vetem me kanale italiane kush do te me shkruaj pm.

 9. #9
  Senior Member
  Join Date
  25-01-2011
  Posts
  123
  Uploads
  3

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!


  https://stream.nmbs.top/lists/Albania.m3u8

 10. #10
  Member
  Join Date
  22-02-2017
  Posts
  61
  Uploads
  1

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  kam disa linja ccam te mira kush do te me shkruaj ne privat.

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

 1. New Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!
  By fillestari in forum Albanian / Shqip
  Replies: 999
  Last Post: 02-12-2019, 19:13:48
 2. Old Cardsharing - Vetm Shkmbime ose Linja Falas!
  By OnePiece in forum Albanian / Shqip
  Replies: 998
  Last Post: 12-03-2013, 12:31:40
 3. Info Linja falas per ndeshjen sonte Shqiperi - Gjeorgji
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 16
  Last Post: 11-11-2011, 23:26:01
 4. Old mbyllur - Cardsharing - Vetm Shkmbime ose Linja Falas!
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1013
  Last Post: 25-05-2011, 14:11:47
 5. Old Mbyllur-Cardsharing - Vetm Shkmbime ose Linja Falas
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1891
  Last Post: 10-05-2010, 21:36:51

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •