CremTV
Cardshare.cc
Page 9 of 11 FirstFirst ... 47891011 LastLast
Results 81 to 90 of 105

Thread: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

 1. #81
  Contributing Member
  Join Date
  10-03-2007
  Posts
  1,073
  Uploads
  1
  Likes
  23

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Prshndetje, kam bler nj aparat Linux enigma2, q punon me opev atv,Hitube quhet dhe nuk ka as cccam as oscam, as mundsin pr t'i shkarkuar, si mund t'i fus cccam, oscam apo ncam?

 2. Cardshare.cc
 3. #82
  Senior Member
  Join Date
  05-08-2013
  Location
  Europe
  Posts
  431
  Uploads
  17
  Likes
  179

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Quote Originally Posted by fati54 View Post
  Prshndetje, kam bler nj aparat Linux enigma2, q punon me opev atv,Hitube quhet dhe nuk ka as cccam as oscam, as mundsin pr t'i shkarkuar, si mund t'i fus cccam, oscam apo ncam?
  Njesoj si enigma2 e tjera.

 4. #83
  Contributing Member Tuci-Puci's Avatar
  Join Date
  26-12-2020
  Location
  Wherever the Eagle is
  Posts
  455
  Uploads
  332
  Likes
  1,877

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Quote Originally Posted by fati54 View Post
  Prshndetje, kam bler nj aparat Linux enigma2, q punon me opev atv,Hitube quhet dhe nuk ka as cccam as oscam, as mundsin pr t'i shkarkuar, si mund t'i fus cccam, oscam apo ncam?
  Jepi kete komand me telnet

  1) Oscam
  2) Revcam
  3) SupTV
  4) Ncam
  5) Quit


 5. #84
  Contributing Member Neim20's Avatar
  Join Date
  07-06-2009
  Posts
  408
  Uploads
  10
  Likes
  3

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Mjafton te instalosh nje plugin panel si psh : TivuStream Addons , Tunisian Addons etj. dhe qe aty mund te shkarkosh do gje qe te duhet...

 6. #85
  Contributing Member
  Join Date
  10-03-2007
  Posts
  1,073
  Uploads
  1
  Likes
  23

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Nuk lidhet as me dcc, as me putty, shkruan bootmanager not found dhe telnet login incorrect.... Dhe nuk po di si t lidhem... Imazhi sht open atv 6.4

 7. #86
  Contributing Member
  Join Date
  10-03-2007
  Posts
  1,073
  Uploads
  1
  Likes
  23

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Quote Originally Posted by Neim20 View Post
  Mjafton te instalosh nje plugin panel si psh : TivuStream Addons , Tunisian Addons etj. dhe qe aty mund te shkarkosh do gje qe te duhet...
  Ku mund t'i gjej kto addons? Po m par duhet t bj lidhjen e aparatit me dcc, me kompjuterin...

 8. #87
  Senior Member arbend's Avatar
  Join Date
  03-06-2013
  Location
  Tirana
  Posts
  865
  Uploads
  10
  Likes
  22

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Ndrro disa versione DCC ..une keshtu e kam zgjidhur kete problem....ketu ke TS PANEL mbase te ben pune

 9. #88
  Senior Member arbend's Avatar
  Join Date
  03-06-2013
  Location
  Tirana
  Posts
  865
  Uploads
  10
  Likes
  22

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  ketu se mezi behet upload

 10. #89
  Senior Member
  Join Date
  05-08-2013
  Location
  Europe
  Posts
  431
  Uploads
  17
  Likes
  179

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  O Fat, ate lidhet interneti dhe ja ke vu passwordin dekoderit?

 11. #90
  Contributing Member
  Join Date
  10-03-2007
  Posts
  1,073
  Uploads
  1
  Likes
  23

  Re: Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Quote Originally Posted by bootlogo View Post
  O Fat, ate lidhet interneti dhe ja ke vu passwordin dekoderit?
  Interneti lidhet me aparatin, po nuk bhet lidhja me putty apo dcc, password nuk i kam vn, po zakonisht di q sht root dhe dreambox...

Page 9 of 11 FirstFirst ... 47891011 LastLast
CremTV

Similar Threads

 1. New Cardsharing - Vetm Shkmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!
  By fillestari in forum Albanian / Shqip
  Replies: 999
  Last Post: 02-12-2019, 19:13:48
 2. Cardsharing - Vetm Shkmbime ose Linja Falas!
  By OnePiece in forum Albanian / Shqip
  Replies: 998
  Last Post: 12-03-2013, 12:31:40
 3. Info Linja falas per ndeshjen sonte Shqiperi - Gjeorgji
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 16
  Last Post: 11-11-2011, 23:26:01
 4. mbyllur - Cardsharing - Vetm Shkmbime ose Linja Falas!
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1013
  Last Post: 25-05-2011, 14:11:47
 5. Mbyllur-Cardsharing - Vetm Shkmbime ose Linja Falas
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1891
  Last Post: 10-05-2010, 21:36:51

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •