TV-kijken via kabel weer duurder
Het tv-abonnement van Delta Zakelijk wordt vanaf 1 maart met meer dan vijf procent duurder. Een hogere inkoopprijs van diensten zorgt hiervoor.


Delta Zakelijk verhoogt op 1 maart de prijs van abonnementen. De belangrijkste oorzaak is de stijging van het tv-abonnement. Het Basis RTV-abonnement gaat in prijs omhoog van €18,97 naar €20,21 (exclusief BTW) per maand. In Twente geldt een afwijkende prijs van €19,38 per maand. In beide gevallen gaat het om een maandelijkse prijsverhoging van het tv-abonnement met €1,24. Als gevolg van de stijging van het tv-abonnement gaan ook alle Alles-in-1-abonnementen met een gelijk bedrag per maand omhoog.

Inkoop tv duurder
Delta schrijft de prijsverhoging van het tv-abonnement toe aan de hogere inkoopkosten. De inkoopkosten worden grotendeels veroorzaakt door distributiekosten die aan tv-zenderS betaald moet worden. Deze uitleg betekent slecht nieuws voor klanten van overige aanbieders die tv-diensten leveren, waaronder Ziggo en KPN. De kans op een prijsstijging wordt bij deze aanbieders alleen maar groter.