Satelliettelevisieaanbieder Joyne failliet
Satelliettelevisieaanbieder Joyne is failliet verklaard. Dit blijkt uit een publicatie op de internetsite faillisementsdossier.nl.

Satelliettelevisieaanbieder Joyne failliet
Het bedrijf Joyne B.V gezeteld in Drachten is vandaag door rechtbank Noord-Nederland gevestigd in Leeuwarden failliet verklaard. Het bedrijf werd 5 december 2016 opgericht. Sinds de zomer van 2017 biedt Joyne een zenderpakket aan voor Nederlandse satellietkijkers via de Eutelsat 9B-satelliet op 9 graden oost. En jaar later in 2018 werd het aanbod uitgebreid met een zenderpakket voor Belgische klanten.



Uitzendingen gaan door
Ondanks dat Joyne vandaag door de rechtbank Noord-Nederland failliet is verklaard, gaat de verspreiding van tv- en radiozenders vooralsnog door. Dit kan duiden op een mogelijke doorstart van Joyne.



Later meer…..