da sa speram
este singura sansa
da sa speram
este singura sansa
Aceiasi pozitie Sunt foarte nou si astept sa invat si eu cite ceva
am un SS2, cu programele TV ma descurc ,dar e f. greu cu download-ul
Ar fi foarte indicat un FORUM PUTERNIC in lb. romana.....Dar eu nu prea am ce sfaturi
sa dau Care va pricepeti-activati!
SALUTARI TUTUROR !:confused:
Guys, dupa cum se vede nu prea fregventati acet site,daca am fi putin mai activi ar putea sa se dezvolte mai mult sectiunea romaneasca,oricum ma bucur ca mai pot vedea ceva si inafara de Rdi-sat.
Toate cele bune;-D
Originally Posted by lagunairl
Salut si bine ai venit !
Numai noi putem schimba ceva ...
Bafta
TRIN
buna am si eu o rugaminte am un echostar 1100cu viaccess incorporat si nu gasesc un pacht pentru el ma puteti ajuta poate stiti ceva multumesc astept raspuns george_bradu pe mesanger