Advertise Here
Advertise Here
Advertise Here
Advertise Here
Advertise Here
Page 29 of 29 FirstFirst ... 41924272829
Results 281 to 290 of 290

Thread: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

 1. #281
  Senior Member
  Join Date
  28-12-2006
  Posts
  104
  Uploads
  4
  Likes
  3

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Mirembrema,
  Kam Smart tv Samsung 2019 - Tizen.Kam te instaluar Smart IPTV.Ne fillim sh.mire punonte ky app ngarkoja lista free,fshija ne rregull punonte.
  Kohet e fundit pavarsisht se dergimi i playlistes ne pc po duket ok,kur po sistartoi tv smartin ,asgje s'po shfaqet????

  1.Hedhja e listes m3u
  1.Hedhja e listes m3u.PNG

  2.2,Pas ngarkimi smart tv

  2,Pas ngarkimi smart tv.jpg

  3.Settings Smart TV Samsung 2019 Tizen

  3.Settings Smart TV Samsung 2019 Tizen.jpg

  Mos dini?

  Ku qendron problemi...

 2. #282
  Senior Member
  Join Date
  05-08-2013
  Location
  Europe
  Posts
  475
  Uploads
  17
  Likes
  232

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Problemi qendon se si samsungut edhe lg, i behet nga S*ky presion qe te mos lejoje kete app pasi shfrytezohet per pirateri. Te keshilloj te perdoresh ndonje tjeter app.

 3. #283
  Senior Member
  Join Date
  28-12-2006
  Posts
  104
  Uploads
  4
  Likes
  3

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by bootlogo View Post
  Problemi qendon se si samsungut edhe lg, i behet nga S*ky presion qe te mos lejoje kete app pasi shfrytezohet per pirateri. Te keshilloj te perdoresh ndonje tjeter app.
  Faleminderit: bootlogo,
  spo di ,ky problem deri me tani ,ka ndodhe edhe tek persona tjere,apo vetem tek une... perndryshe ssiptv po me punon,por i ngadalshem ai...

 4. #284
  Senior Member
  Join Date
  10-10-2014
  Posts
  164
  Uploads
  0
  Likes
  21

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  programi me i mire per tizen eshte IPTV Smarters Pro

  , ke pastaj dhe XCIPTV

  por qe eshte me pagese.

 5. #285
  Member
  Join Date
  12-09-2017
  Posts
  36
  Uploads
  0
  Likes
  2

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Prsh me ndihmon dikush me adres per riabonim forever iks

 6. #286
  Senior Member
  Join Date
  25-12-2013
  Posts
  233
  Uploads
  0
  Likes
  1

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by bayer1992 View Post
  Prsh me ndihmon dikush me adres per riabonim forever iks
  ka hap pr ky pr momentin, a ja vlen t riabonohet?

 7. #287
  Member
  Join Date
  12-09-2017
  Posts
  36
  Uploads
  0
  Likes
  2

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Dga sportet pothujse tgjitha mendoj ja vlen

 8. #288
  Senior Member
  Join Date
  08-12-2007
  Posts
  254
  Uploads
  2
  Likes
  6

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by fab1an View Post
  programi me i mire per tizen eshte IPTV Smarters Pro

  , ke pastaj dhe XCIPTV

  por qe eshte me pagese.
  Te sygjeroj Flix IPTV App, shume i shpejte dhe intiutiv

 9. #289
  Senior Member
  Join Date
  09-10-2013
  Posts
  154
  Uploads
  0
  Likes
  7

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  cdo te thote "intiutiv" ?

 10. #290
  Senior Member
  Join Date
  08-12-2007
  Posts
  254
  Uploads
  2
  Likes
  6

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by vjosa_ View Post
  cdo te thote "intiutiv" ?
  I thjeshte ne perdorim, userfriendly sic i thone

Page 29 of 29 FirstFirst ... 41924272829

Similar Threads

 1. Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By miri-01 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1005
  Last Post: 28-11-2021, 12:56:15
 2. New Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By fillestari in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1000
  Last Post: 07-01-2018, 00:06:56
 3. Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By mile kristo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1022
  Last Post: 01-12-2017, 22:36:16
 4. Info Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 996
  Last Post: 05-03-2016, 21:43:18
 5. Info Diskutime te Pergjithshme mbi IPTV, CardSharing...
  By Mr-Bledi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 995
  Last Post: 04-10-2015, 20:30:57

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •