Advertise Here
Advertise Here
Advertise Here
Advertise Here
Advertise Here
Advertise Here
Advertise Here
Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 51 to 54 of 54

Thread: TAS/SAÇ - LNB - Diseqc etj - Sinjal - diskutime

 1. #51
  Member lore's Avatar
  Join Date
  10-11-2021
  Location
  FIER
  Posts
  38
  Uploads
  4
  Likes
  15

  Re: TAS/SAÇ - LNB - Diseqc etj - Sinjal - diskutime

  SUPORTI JAM VET

 2. #52
  Senior Member
  Join Date
  09-05-2013
  Posts
  395
  Uploads
  1
  Likes
  1

  Re: TAS/SAÇ - LNB - Diseqc etj - Sinjal - diskutime

  Premier sport slovakia ka ikur nga eutelast 16e?

 3. #53
  Senior Member
  Join Date
  10-10-2014
  Posts
  160
  Uploads
  0
  Likes
  19

  Re: TAS/SAÇ - LNB - Diseqc etj - Sinjal - diskutime

  Quote Originally Posted by zafiri View Post
  Premier sport slovakia ka ikur nga eutelast 16e?
  mos e ke fjalen per SK sport?
  ndeshjet e SK i jep tek arena sport 7,8,9. sk i kan zevendesuar me 2 kanale max sport 1 dhe 2 qe japin vetem kampionatin kroat.

 4. #54
  Senior Member
  Join Date
  09-05-2013
  Posts
  395
  Uploads
  1
  Likes
  1

  Re: TAS/SAÇ - LNB - Diseqc etj - Sinjal - diskutime

  Quote Originally Posted by fab1an View Post
  mos e ke fjalen per SK sport?
  ndeshjet e SK i jep tek arena sport 7,8,9. sk i kan zevendesuar me 2 kanale max sport 1 dhe 2 qe japin vetem kampionatin kroat.
  Jo eshte premier sport.Ka qene te eutelsat 16 e deri para ca muajsh, tani ka kaluar te thor 0.8w. Por te faqja liveonsat e jep akoma ne eutelsat 16.

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Similar Threads

 1. Info TAS/SAÇ - LNB - Diseqc etj - Sinjal - diskutime
  By miri-01 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1024
  Last Post: 06-03-2022, 12:30:28
 2. New TAS/SAÇ - LNB - Diseqc etj - Sinjal - diskutime
  By fillestari in forum Albanian / Shqip
  Replies: 993
  Last Post: 12-08-2017, 14:50:24
 3. Info TAS/SAÇ - LNB - Diseqc etj - Sinjal
  By benardi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1000
  Last Post: 26-01-2015, 03:30:01
 4. TAS/SAÇ - LNB - Diseqc etj - Sinjal - diskutime-pyetje
  By benardi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1005
  Last Post: 10-01-2014, 22:52:43
 5. New TAS/SAÇ - LNB - Diseqc etj - Sinjal - diskutime-pyetje
  By arjano1968 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 999
  Last Post: 29-03-2012, 12:11:09

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •