Sportieve aanval op Ziggo en KPN: jaar gratis Viaplay en ESPN bij T-Mobile
Sportliefhebbers die overwegen bij hun huidige aanbieder van tv en internet weg te gaan, doen er goed aan om naar de nieuwe welkomstactie van T-Mobile te kijken.

Sportieve aanval op Ziggo en KPN: jaar gratis Viaplay en ESPN bij T-Mobile

Wie bijvoorbeeld van Ziggo of KPN overstapt naar T-Mobile krijgt de komende weken ruim 300 euro gratis sportcontent aangeboden. Het gratis aanbod bestaat uit een jaar gratis toegang tot streamingdienst Viaplay – inclusief het lineaire kanaal Viaplay Xtra tijdens Formule 1-weekenden – en een jaar gratis kijken naar alle kanalen van betaalzender ESPN, waardoor alle wedstrijden van de Nederlandse voetbalcompetitie Eredivisie live bekeken kunnen worden.



Alleen nieuwe klanten
Deze actie geldt alleen voor nieuwe klanten die een overstap van een andere aanbieder naar T-Mobile maken. Huidige T-Mobile abonnees die een contractvrij abonnement hebben en dit met een jaar willen verlengen krijgen dit sportief extraatje niet aangeboden. Wie niet van sport houdt, kan kiezen uit andere welkombonussen zoals acht maanden korting op het abonnement.



Concurrentie
Waar T-Mobile in het verleden zich in de strijd om de abonnee zich niet liet verleiden tot het aanbieden van hoge kortingen en gratis abonnement, heeft het bedrijf nu het roer omgegooid. Het gaat nadrukkelijker de abonneestrijd met Ziggo en KPN aan. Hierdoor wordt de markt van vaste diensten in Nederland nog dynamischer. T-Mobile is vooral voor Ziggo een grotere concurrent aan het worden. De glasvezelnetwerken van Open Dutch Fiber (ODF) – met T-Mobile als hoofdhuurder – worden vooral in het Ziggo-verzorgingsgebied aangelegd. Naast een lagere maandprijs voor internet biedt T-Mobile in vergelijk met Ziggo ook een veel snellere uploadsnelheid bij abonnementen. Ziggo heeft als sterker punt dat de tv-dienst uitgebreider is met onder meer ondersteuning van DVB-C.