KPN stopt ondersteuning oude decoder
KPN is met de TV+ decoder een nieuwe weg ingeslagen. Daarnaast blijven ook de oudere decoders bruikbaar. Behalve een model. Daarbij wordt de ondersteuning gestaakt.

KPN stopt ondersteuning oude decoder
Ondanks dat KPN de oudere decoders voorlopig blijft ondersteunen, is het uiteindelijk de bedoeling dat het oude decoderplatform op enig moment terzijde wordt gezet. Dit kan echter nog enige jaren duren. Voor een model decoder is het binnenkort echter wel ‘game over’.



Einde oefening
Wie als KPN-klant op dit moment een Motorola VIP1853 gebruikt, dient op korte termijn met het telecombedrijf contact opnemen om deze decoder om te ruilen. KPN stopt de ondersteuning van deze decoder in oktober. Dit werd in juni al door KPN gecommuniceerd. Als vervangende decoder wordt in de meeste gevallen de Arris VIP2952 revisie 2 geleverd.