Ziggo breidt ongecodeerd Kabel TV-aanbod uit
Ziggo biedt klanten de mogelijkheid om op een onbeperkt aantal televisies zonder meerkosten naar lineaire tv-zenders te kijken.

Ziggo breidt ongecodeerd Kabel TV-aanbod uit

Op het Ziggo-netwerk zijn op dit moment ruim honderd tv- en radiozenders aanwezig die ongecodeerd worden gedistribueerd. Hierdoor zijn deze zenders op een onbeperkt aantal televisie binnen de eigen woning te bekijken. Dit is tegenstelling tot het gecodeerde zenderaanbod dat op een gelimiteerd aantal televisies – voor deel van de klanten maximaal vijf – te bekijken is. Ook dient voor elke extra televisie voor het bekijken van gecodeerde zender maandelijks extra bruikleenkosten van decoder of CI+ module betaald te worden. Alleen oudere Ziggo-klanten met een zelf gekochte smartcard en CI+ module hoeven deze extra kosten niet te betalen. Ook bij providers als KPN en Odido dient voor ieder extra kijkpunt maandelijks een vergoeding betaald te worden.



Meer zenders
Het ongecodeerde aanbod van Ziggo krijgt naar het nu blijkt vanaf 15 januari uitbreiding. Op dit moment is de aankondiging van de nieuwe Warner Bros. Discovery tv-zender HGTV op voorkeuzekanaal 26 binnen het Kabel TV-aanbod zichtbaar. Ziggo-klanten kunnen uitsluitend dit ongecodeerde aanbod in de zenderlijst van televisie of decoder krijgen door netwerkid 4444 te gebruiken. De ongecodeerde distributie van HGTV is geen verrassing. Zoals Totaal TV eerder al meldde biedt Warner Bros. Discovery de voor de Nederlandse markt nieuwe lineaire zender gratis aan providers aan in ruil voor een goede positie in de zenderlijst.