Klanten KPN en Odido klagen over Viaplay
Een goed weekend voor Max Verstappen in Formule 1. Maar een slecht weekend voor Viaplay-abonnees die wilden kijken via bruikleendecoders van KPN en Odido.
Klanten KPN en Odido klagen over Viaplay
KPN en Odido kregen dit weekend te maken met diverse klachten van klanten die via de Android TV bruikleendecoders TV+ (KPN) en Mediabox (Odido) naar Formule 1 wilden kijken. Gedurende het gehele weekend ervaarden klanten die via de Viaplay-app op deze decoders naar Formule 1 wilden kijken problemen. De providers verwezen klagende klanten naar de klantenservice van Viaplay.
Android
De problemen waren niet alleen waar te nemen bij gebruikers van de decoders van KPN en Odido. Ook op online mediaspelers die functioneren op het Android TV-besturingssysteem waren de problemen bij meerdere gebruikers zichtbaar. Of de problemen zich ook bij de testers van de Androiddecoder van Delta zich hebben voorgedaan, kan niet gezegd worden. Delta test de nieuwe decoder met een besloten groep klanten die openbaar niets mogen zeggen over deze nieuwe decoder en de werking hiervan.




Reply With Quote