KPN verbetert ‘kijken zonder kastje’ via Android TV
KPN heeft voor de tweede keer deze maand nieuwe software uitgebracht om het ‘kijken zonder kastje’ naar een hoger niveau te brengen.
Jarco Kriek23 mei 2025
KPN verbetert ‘kijken zonder kastje’ via Android TV
Met ‘kijken zonder kastje’ wordt de app bedoeld waarmee via Smart TV-internettelevisie of online mediaspeler naar live tv en interactieve tv gekeken kan worden zonder een bruikleendecoder van een provider te gebruiken. Het gaat bij deze update om de KPN TV+ app voor het besturingsplatform Android TV. De nieuwe versie wordt de komende dagen gefaseerd uitgerold naar alle apparaten waarop deze app is geďnstalleerd of komt in de Google Play Store beschikbaar.
Vernieuwingen
In versie 08.70.01 zijn onder meer de volgende verbeteringen doorgevoerd:
Switchen tussen taal werkt nu goed
Het schakelen tussen Nederlands en Engels in de app gaat nu direct
Knop om vanaf begin te starten verwijderd bij toekomstige programma’s
De knop "Vanaf begin kijken" wordt niet meer getoond bij programma’s die nog niet zijn begonnen. Zo blijft alles logisch en overzichtelijk
Het inloggen in de app is verbeterd
Het inloggen moet nu soepeler gaan, waardoor je minder vaak een melding krijgt dat het niet lukt
Het ophalen van gidsgegevens is verbeterd




Reply With Quote