Cardshare.cc
Results 1 to 7 of 7

Thread: digitalb dhe stacionet e huaja

 1. #1
  Member neo17's Avatar
  Join Date
  07-09-2006
  Location
  Albania
  Posts
  74
  Uploads
  1
  Likes
  0

  digitalb dhe stacionet e huaja

  po me vjen habi teksa shoh ate reklamen e digitalb per aparatet e reja kaon hd. shoh qe jep dhe reklamen e disa kanaleve discovery, vh1 etj te cilat normalisht nuk i le njeri pa koduar. keto ku i gjejne te drejten per te hapur keto kanale dhe me e rendesishmja: i hapin me kode dhe emulator?????flm

 2. Cardshare.cc
 3. #2
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2
  Likes
  0

  Re: digitalb dhe stacionet e huaja

  mos bini pre e provokimeve te spot digitalb e kaon dhe mashtrimet e tjera me sms se do ju grine nga leket me nje menyre super hajdutshe.

  une mendoj duhet te kene blere ndonje te drejte per kanalet qe permende dhe i kane futur ne paketen e tyre, pasi po te ishin ilegale ne nje transmetim si SAT W2 nuk do ti lente njeri kollaj. Mendoj qe i hapin rregullisht nga paketa te ndryshme ku perfshihen ato kanale.

 4. #3
  New Member
  Join Date
  12-06-2008
  Posts
  1
  Uploads
  0
  Likes
  0

  Re: digitalb dhe stacionet e huaja

  Hey Njerez Une Nuk Kuptoj Shum ne Boten e Tv Canaleve Por Kam Hasur Ne Nje Website Te Huaj Ku Shkruante Key Per DigitAlb Aty Ishin Disa Kanale si Digifilm , DigiAutor, Bang Bang , Explorer, Etj Qdo NJeri Kanal Nga Nje Renditje Hexadecimale Te Codeve . A Ka Mundesi Te Ken Gjetur Diqka Per Digit Alb Apo Veq Reklam Palidhje Osht ?

 5. #4
  Member
  Join Date
  12-02-2008
  Posts
  42
  Uploads
  0
  Likes
  0

  Re: digitalb dhe stacionet e huaja

  Quote Originally Posted by black_busy View Post
  Hey Njerez Une Nuk Kuptoj Shum ne Boten e Tv Canaleve Por Kam Hasur Ne Nje Website Te Huaj Ku Shkruante Key Per DigitAlb Aty Ishin Disa Kanale si Digifilm , DigiAutor, Bang Bang , Explorer, Etj Qdo NJeri Kanal Nga Nje Renditje Hexadecimale Te Codeve . A Ka Mundesi Te Ken Gjetur Diqka Per Digit Alb Apo Veq Reklam Palidhje Osht ?
  sssshhhhhhhhhhhhhhtttttt

 6. #5
  VIP Member BIG BOBI's Avatar
  Join Date
  21-05-2006
  Location
  Treviso Italy
  Posts
  1,046
  Uploads
  70
  Likes
  12

  Re: digitalb dhe stacionet e huaja

  Quote Originally Posted by black_busy View Post
  Hey Njerez Une Nuk Kuptoj Shum ne Boten e Tv Canaleve Por Kam Hasur Ne Nje Website Te Huaj Ku Shkruante Key Per DigitAlb Aty Ishin Disa Kanale si Digifilm , DigiAutor, Bang Bang , Explorer, Etj Qdo NJeri Kanal Nga Nje Renditje Hexadecimale Te Codeve . A Ka Mundesi Te Ken Gjetur Diqka Per Digit Alb Apo Veq Reklam Palidhje Osht ?
  fol i çik me zonin e ulet se na ....... trem peshqit!

 7. #6
  Member
  Join Date
  12-02-2008
  Posts
  42
  Uploads
  0
  Likes
  0

  Re: digitalb dhe stacionet e huaja

  Quote Originally Posted by BOBI BLU View Post
  fol i çik me zonin e ulet se na ....... trem peshqit!
  çte flas na mbyti nata duke prit underworld 1.14

 8. #7
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0
  Likes
  0

  Re: digitalb dhe stacionet e huaja

  Quote Originally Posted by lorderon View Post
  çte flas na mbyti nata duke prit underworld 1.14
  Ka dale underworld 1.16...

Cardshare.cc

Similar Threads

 1. New Digitalb CCcam 2.0.11 and Digitalb & premiere in Newcs
  By G@ZI in forum CCcam Exchange: Local
  Replies: 5
  Last Post: 10-02-2010, 20:13:45
 2. Digitalb
  By albsky in forum Gbox Exchange: Local
  Replies: 0
  Last Post: 26-06-2009, 21:37:20
 3. Question Digitalb
  By ELISGJYLAMETI in forum Diablo Cam
  Replies: 3
  Last Post: 29-01-2009, 22:04:54
 4. Info Digitalb
  By arsenal_82 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 24-01-2009, 19:34:13
 5. Any way to see Digitalb?
  By GIAK82 in forum Conax
  Replies: 2
  Last Post: 31-03-2007, 13:28:14

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •