Cardshare.cc
Results 1 to 2 of 2

Thread: a ka naj cardsharing

 1. #1
  VIP Member
  Join Date
  01-07-2008
  Posts
  371
  Uploads
  3
  Likes
  0

  a ka naj cardsharing

  a ka naj cardsharing tek shqiptart bre hajde postone naj kush kush ka qitu :D:D

 2. Cardshare.cc
 3. #2
  VIP Member mici2's Avatar
  Join Date
  16-09-2006
  Location
  croatia
  Posts
  489
  Uploads
  1,661
  Likes
  0

  Re: a ka naj cardsharing

  mu lajmerohu ne pm dhe me trego se qfare resiveri ke

Cardshare.cc

Similar Threads

 1. Question le cardsharing
  By stobal in forum French / Français
  Replies: 1
  Last Post: 18-09-2009, 10:48:04
 2. Cardsharing
  By JotaC in forum Portuguese / Português
  Replies: 0
  Last Post: 31-07-2009, 18:37:10
 3. New cardsharing
  By bill78320 in forum French / Français
  Replies: 1
  Last Post: 16-02-2009, 10:35:33

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •