Cardshare.cc
Results 1 to 9 of 9

Thread: Ndihm stream dreambox

 1. #1
  Awaiting Email Confirmation
  Join Date
  06-08-2008
  Posts
  67
  Uploads
  0
  Likes
  0

  Ndihm stream dreambox

  Cili esht programi ma i mir per mi shiku kanalet ne pc prej dreamboxi kuptohet amo perpos vlc se kapak po ma koqit fotografin naj program tjeter qi eshte ma i mir se vlc.

 2. Cardshare.cc
 3. #2
  Awaiting Email Confirmation
  Join Date
  06-08-2008
  Posts
  67
  Uploads
  0
  Likes
  0

  Re: Ndihm stream dreambox

  a ka naj pergjigje pres.

 4. #3
  Senior Member Pirro's Avatar
  Join Date
  04-10-2006
  Location
  Rishikesh - India
  Posts
  129
  Uploads
  1
  Likes
  0

  Re: Ndihm stream dreambox

  Vėshtirė se ke pėr tė patur pėrgjigje pėr njė pyetje tė pakuptimtė dhe jo nė shqipe tė qartė.

 5. #4
  Awaiting Email Confirmation
  Join Date
  06-08-2008
  Posts
  67
  Uploads
  0
  Likes
  0

  Re: Ndihm stream dreambox

  pom doket shqip kom shkru e ti qi zdin me lexu ajo tjeter o.

 6. #5
  Awaiting Email Confirmation
  Join Date
  06-08-2008
  Posts
  67
  Uploads
  0
  Likes
  0

  Re: Ndihm stream dreambox

  Po lypi programi me shiku kanalet ne pc prej dreamboxi.

 7. #6
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0
  Likes
  0

  Re: Ndihm stream dreambox

  Quote Originally Posted by adriatiku View Post
  Po lypi programi me shiku kanalet ne pc prej dreamboxi.
  Dhe kjo menyre ekziston ke dhe resiver ku mundesh te instalosh ne pc dhe komandat i mere nga pc,e kam testu dhe punon ok..

 8. #7
  Member neo17's Avatar
  Join Date
  07-09-2006
  Location
  Albania
  Posts
  74
  Uploads
  1
  Likes
  0

  Re: Ndihm stream dreambox

  programi me i mire eshte dreamstreamer. gjeje se e ke verdall.
  ndersa per te regjistruar ate cka sheh ne dream ne pc menyra me e mire eshte me server CIFS ose NFS

 9. #8
  Member
  Join Date
  21-05-2005
  Posts
  32
  Uploads
  3
  Likes
  0

  Thumbs up Re: Ndihm stream dreambox

  provoe bitcontrollin

 10. #9
  Awaiting Email Confirmation
  Join Date
  06-08-2008
  Posts
  67
  Uploads
  0
  Likes
  0

  Re: Ndihm stream dreambox

  a mundesh me ma qo linkun me dowlodu dreamstream se nuk po di ku me gjet.

Cardshare.cc

Similar Threads

 1. Tutorial how to stream dreambox to PC.
  By soulayman62 in forum Dreambox Information and Tutorials
  Replies: 7
  Last Post: 20-02-2014, 03:00:26
 2. ndihm
  By Mika 62 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 05-01-2010, 19:35:55
 3. New soft to stream dreambox to PC
  By soulayman62 in forum Dreambox Software and Tools
  Replies: 0
  Last Post: 02-03-2009, 21:20:24
 4. New ndihm
  By aerokremi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 03-05-2008, 13:55:14
 5. NDIHM per dm 500
  By lazo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 25-11-2007, 02:58:01

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •