Cardshare.cc
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Dekoder ON LIEN

 1. #1
  Member
  Join Date
  11-04-2008
  Location
  ERROR265:GPS Loading Failed
  Posts
  75
  Uploads
  0
  Likes
  0

  Dekoder ON LIEN

  kam marre vesh nga nje shoku im qe qarkullon ne treg nje dekoder qe quhet ON LIEN combo qe eshte edhe satelitor edhe tokesor dhe mund te besh Sh..o me te nepermjet nje antene wireless. Desha me dit a ja vlen ky dekoder dhe ne cfare cmimi mund ta gjej dhe cfare kanalesh me pagese hap ne satellit ..flm

 2. Cardshare.cc
 3. #2
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0
  Likes
  0

  Re: Dekoder ON LIEN

  Quote Originally Posted by news24 View Post
  kam marre vesh nga nje shoku im qe qarkullon ne treg nje dekoder qe quhet ON LIEN combo qe eshte edhe satelitor edhe tokesor dhe mund te besh Sh..o me te nepermjet nje antene wireless. Desha me dit a ja vlen ky dekoder dhe ne cfare cmimi mund ta gjej dhe cfare kanalesh me pagese hap ne satellit ..flm
  Po per ke model??per te thjeshtin?apo per hd??

 4. #3
  Member
  Join Date
  11-04-2008
  Location
  ERROR265:GPS Loading Failed
  Posts
  75
  Uploads
  0
  Likes
  0

  Re: Dekoder ON LIEN

  i thjeshte eshte..nuk e di qe ka dhe hd..gjithsesi ndonje info me shume per te thjeshtin ai qe eshte combo edhe sat edhe tokesor..

 5. #4
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0
  Likes
  0

  Re: Dekoder ON LIEN

  Quote Originally Posted by news24 View Post
  i thjeshte eshte..nuk e di qe ka dhe hd..gjithsesi ndonje info me shume per te thjeshtin ai qe eshte combo edhe sat edhe tokesor..
  I thjeshti eshte njelloj si ky starsat6200,me ra ne dore dhe HD shum i mire dhe karten e sky ita e lexon shum mire...

 6. #5
  VIP Member BIG BOBI's Avatar
  Join Date
  21-05-2006
  Location
  Treviso Italy
  Posts
  1,046
  Uploads
  70
  Likes
  12

  Re: Dekoder ON LIEN

  h??p://w?w.sateu.net/index.php?cat=4
  ON LIEN last fw.

 7. #6
  Senior Member
  Join Date
  30-06-2006
  Posts
  431
  Uploads
  8
  Likes
  1

  Re: Dekoder ON LIEN

  Kam nje ON LIEN 6060 HD nuk po fus dot tek Biss Rai Afriken, nuk di cfar provaideri te perdor ! Faleminderit.

 8. #7
  Senior Member miri01's Avatar
  Join Date
  09-09-2006
  Posts
  295
  Uploads
  0
  Likes
  0

  Re: Dekoder ON LIEN

  Futi nje softcam dhe je ok...

 9. #8
  Senior Member
  Join Date
  30-06-2006
  Posts
  431
  Uploads
  8
  Likes
  1

  Re: Dekoder ON LIEN

  mund te me japesh nje adrese ku te gjej nje softcam per kete apart.

 10. #9
  Member
  Join Date
  08-12-2006
  Posts
  64
  Uploads
  1
  Likes
  0

  Re: Dekoder ON LIEN

  me ndihmon njeri me ndonje faqe suporti ON LIEN 4040 combo se sateu.net nuk punon?

 11. #10
  Senior Member
  Join Date
  23-04-2005
  Posts
  216
  Uploads
  0
  Likes
  0

  Re: Dekoder ON LIEN

  Quote Originally Posted by kapitenio View Post
  me ndihmon njeri me ndonje faqe suporti ON LIEN 4040 combo se sateu.net nuk punon?
  ka sw te njejte me starsat 6200,opticum 7100cx,truman 150x ultra,yumatu mx saphire,per kto receivera ka sa te duash website,por per momentin vetem digi tv ne thor

Page 1 of 2 12 LastLast
Cardshare.cc

Similar Threads

 1. dekoder illusion sat m3 conax
  By interisti_12 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 13
  Last Post: 06-10-2009, 13:31:12
 2. dekoder jepsen-8000 pvr
  By interisti_12 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 16-09-2009, 22:17:45
 3. Question keshille dekoder i ri...
  By riky222000 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 10
  Last Post: 11-02-2009, 09:31:13
 4. dekoder hd
  By mihali in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 27-01-2009, 23:16:18
 5. Info keshille dekoder i ri...
  By riky222000 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 17
  Last Post: 04-01-2009, 13:22:21

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •