Page 2 of 18 FirstFirst 1234712 ... LastLast
Results 11 to 20 of 174

Thread: Keshilla dhe Sygjerime per Seksionin Shqip

 1. #11
  Senior Member
  Join Date
  06-10-2008
  Posts
  132
  Uploads
  0

  Re: Keshilla dhe Sygjerime

  do te ishte mire te hapej nje teme per televizoret nje aparat i mire do nje tv te mire hd.....

 2. #12
  Senior Member
  Join Date
  14-12-2008
  Location
  Denmark
  Posts
  298
  Uploads
  0

  Re: Keshilla dhe Sygjerime

  Quote Originally Posted by ferrari_666 View Post
  nuk ka pse te postohen keto tek tema e ndeshjeve pa kriptim pasi nuk shkon fare.
  Plotesisht e drejte ferrari mua me kishte shpetuar ky detaj qe keto jane spostuar te ndeshjet pa kriptim kujtoja se vazhdonin te lajmet e reja

 3. #13
  Member
  Join Date
  28-08-2009
  Posts
  81
  Uploads
  0

  Wink Re: Keshilla dhe Sygjerime

  Se pari me ju falenderu per punen qe keni bo

  Nji sygjerim nga une

  Me hap nji teme e me vendos Kryeteme(sticky),vetem me celsat digi tv,rai etj

  ke ajo tema qe osht me gjet celsat e digi tv duhet me ndenj nje dite te ter

 4. #14
  Banned
  Join Date
  29-05-2009
  Posts
  1,296
  Uploads
  41

  Re: Keshilla dhe Sygjerime

  Quote Originally Posted by ^^^EXPERTI^^^ View Post
  Se pari me ju falenderu per punen qe keni bo

  Nji sygjerim nga une

  Me hap nji teme e me vendos Kryeteme(sticky),vetem me celsat digi tv,rai etj

  ke ajo tema qe osht me gjet celsat e digi tv duhet me ndenj nje dite te ter
  po pse nje dite te tere
  une endoj se eshte E kollajte gjetja
  aty ke DIGI TV RAI +DCW

 5. #15
  VIP Member <<fredi111>>'s Avatar
  Join Date
  16-03-2009
  Location
  Sat-television forum
  Posts
  1,757
  Uploads
  0

  Re: Keshilla dhe Sygjerime

  Te me falni nqs ju shqetesoj por a mundeni te me jepni votat tuaja se cili eshte dakort me mua:

  Kush eshte dakort qe pervecse botes satelitore te flasim edhe per tema te tjera

  dhe kush jo?  Do te me pelqente dhe me shume mendimi i moderatoreve qe kemi ketu

 6. #16
  VIP Member supervisor91's Avatar
  Join Date
  06-12-2008
  Location
  Everywhere
  Posts
  2,877
  Uploads
  4

  Re: Keshilla dhe Sygjerime

  Quote Originally Posted by <<fredi111>> View Post
  Te me falni nqs ju shqetesoj por a mundeni te me jepni votat tuaja se cili eshte dakort me mua:

  Kush eshte dakort qe pervecse botes satelitore te flasim edhe per tema te tjera

  dhe kush jo?  Do te me pelqente dhe me shume mendimi i moderatoreve qe kemi ketu
  Une jam shume dakort por sa here qe jane hapur tema te tilla jane fshire,kjo me te drejte pasi nuk kane pasur lidhje me boten satelitore por mendoj se tema te tilla duhen.Por keto tema nuk mund te hapen ne kete forum por duhen krijuar sub-forume.

  Ju lutem moderatoreve hidhini nje sy kesaj ketu. Pres mendimet dhe idete tuaja.

 7. #17
  Senior Member
  Join Date
  14-12-2008
  Location
  Denmark
  Posts
  298
  Uploads
  0

  Re: Keshilla dhe Sygjerime

  Quote Originally Posted by <<fredi111>> View Post
  Te me falni nqs ju shqetesoj por a mundeni te me jepni votat tuaja se cili eshte dakort me mua:

  Kush eshte dakort qe pervecse botes satelitore te flasim edhe per tema te tjera

  dhe kush jo?  Do te me pelqente dhe me shume mendimi i moderatoreve qe kemi ketu
  Si mendim nuk eshte i keq po kam pershtypjen se do dali forumi nga kontrolli. Mbaj mend shume kohe me perpara njeri shkarkoi Kejsi Tolen me kengen e festivalit qe skishte lidhje fare me forumin per nje moment kujtova se isha ne you tube per kete arsye e jap voten kunder. Nqse behet ajo qe thote supervizori per nje sub-forum dhe te shkruajme per gjera te ndryshme jam plotesisht dakort.

 8. #18
  VIP Member missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: Keshilla dhe Sygjerime

  Per mua forume me tema te ndryshme ka plot po si ky jo mendimi im eshte qe te vazhdoj keshtu pa u perziere me gjera te tjera. Ju pershendes te gjitheve

 9. #19
  VIP Member <<fredi111>>'s Avatar
  Join Date
  16-03-2009
  Location
  Sat-television forum
  Posts
  1,757
  Uploads
  0

  Re: Keshilla dhe Sygjerime

  Quote Originally Posted by best ven View Post
  Si mendim nuk eshte i keq po kam pershtypjen se do dali forumi nga kontrolli. Mbaj mend shume kohe me perpara njeri shkarkoi Kejsi Tolen me kengen e festivalit qe skishte lidhje fare me forumin per nje moment kujtova se isha ne you tube per kete arsye e jap voten kunder. Nqse behet ajo qe thote supervizori per nje sub-forum dhe te shkruajme per gjera te ndryshme jam plotesisht dakort.
  Po per ato sub-forumet qe permendi supervisori e kisha fjalen po me falni qe nuk e kam shkruar

  Me qarte desha te thoja a do tju pelqente te kishim sub-forume te ndryshme apo te vazhdojme keshtu sic eshte?

 10. #20
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,317
  Uploads
  40

  Re: Keshilla dhe Sygjerime

  kam kohe qe kam fol per sub forume me adminin e ketij forumi pak a shume rreth 6 muaj me pare, dhe kisha bisedu me mbajt nja dy-3 subforume vetem per file ne menyre qe njerezit te gjenin manualet e perdorimit ose file bje fjala me programuar diablon direkt pa pas nevoje me lexu te gjithe chatin ne teme, por mu pergjigj negativisht, nuk e di arsyen.

  ndersa ne forum nuk mund ta bejme çorbe derri njeri te flasi per xixellonja, tjetri per mish qingji, kurse tjetri akoma te bertasi gezuar ramazonin e keshtu me radhe sepse ne fund fare ne vend te flasim per ate pune qe eshte krijuar ky forum do flasim per lloj lloj gjerash dhe jo per me kryesoren satin.

  keshtu qe prandaj sjane lejuar temat e tjera.

  ah se harrova, mos harroni se ky eshte seksion dhe jo forum prandaj kush ka qef te flasi per xixellonja apo per zanatin e kepucarit, mund ta beje ne forumin kryesor dmth jashte seksionit shqip.

Page 2 of 18 FirstFirst 1234712 ... LastLast

Similar Threads

 1. kanalet shqip ne metabox 2 ?
  By CodeName_23 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 20-05-2009, 17:09:47
 2. Vetem shqip
  By shqiptar in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 19-01-2009, 00:54:45
 3. Keyeditor ne shqip per Goldeninterstar
  By milan81 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 29-08-2008, 22:38:54
 4. Loader shqip per GOLDEN INTERSTAR
  By milan81 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 03-08-2008, 12:46:58

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •