Results 1 to 4 of 4

Thread: vantage

 1. #1
  Banned
  Join Date
  30-06-2005
  Location
  Kukes,Albania
  Posts
  4,252
  Uploads
  3,558

  Post vantage

  kam nje vantage por karten e digitalbit ma bllokon shpesh a mund te me ndihmoni ju lutem

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  27-01-2009
  Posts
  221
  Uploads
  0

  Re: vantage

  Quote Originally Posted by ylvi View Post
  kam nje vantage por karten e digitalbit ma bllokon shpesh a mund te me ndihmoni ju lutem
  Cuno vendosi ket softin ma posht,punon shum mir kartelen e digitalbit.  Tung!

 3. #3
  Banned
  Join Date
  30-06-2005
  Location
  Kukes,Albania
  Posts
  4,252
  Uploads
  3,558

  Post Re: vantage

  ok faleminderit vlla

 4. #4
  VIP Member
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  749
  Uploads
  92

  Re: vantage

  shtyp menu shko tek parent lock dhe bej channel nga on ne off /tjeter kjo aparatur ben dhe sharing menu shiko ODS shiko diky 5sek me telekomande djathtas ndryshon opsionet etjer....por perpara se te besh kete shtyp menu 9999 gjithmon dhe aktivizohet EMU kjo aparatur e luan shum mire karten e digitalbit bej ate qe te thashe parent lock/ off.naten

Similar Threads

 1. vantage e ccw
  By ericus in forum Vantage
  Replies: 1
  Last Post: 08-04-2010, 18:27:38
 2. Question vantage
  By beche in forum Italian / Italiano
  Replies: 1
  Last Post: 01-03-2009, 18:32:59
 3. vantage
  By EIRE in forum General Discussions: Satellite Receivers
  Replies: 0
  Last Post: 30-11-2008, 20:07:12
 4. TPS on Vantage
  By dagreg in forum Vantage
  Replies: 0
  Last Post: 30-08-2008, 12:58:15
 5. tps on vantage
  By calcio90 in forum Vantage
  Replies: 4
  Last Post: 17-08-2008, 02:25:39

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •