Vad ca MAX rezista puternic pe metereze. Nimeni nu-si pune mintea? Mai ales ca au frecvente mai joase deci mai putin sensibile la ploaie.E timpul pentru o noua revolutie.Canalsat nu,TPS a murit DIGI e singurul care are mila de noi.Numai bine si vorba fratilor Strugatski "Si sa nu plece nimeni suparat!![]()




Reply With Quote





