Cardshare.cc
Results 1 to 4 of 4

Thread: sos munt te me ndimoni per nje code???

 1. #1
  New Member
  Join Date
  07-05-2009
  Posts
  4
  Uploads
  0
  Likes
  0

  sos munt te me ndimoni per nje code???

  kerkoj kodin e nagravision3 digi tv sateliti thor 2.3 Intelsat 10.02 per aparat starsat 6000

 2. Cardshare.cc
 3. #2
  Contributing Member kapia's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  506
  Uploads
  1
  Likes
  0

  Re: sos munt te me ndimoni per nje code???

  digitv hapet vetem me keto kode aktualisht KEY 01 =EE DF A3 CB F8 B8 36 D1 2B 19 5E 8C CB 5E ED F5
  dhe ne nagra 3 nuk ka kaluar ende!

 4. #3
  New Member
  Join Date
  07-05-2009
  Posts
  4
  Uploads
  0
  Likes
  0

  Re: sos munt te me ndimoni per nje code???

  faleminderit shume!!me thene te drejten nuk mar vesh nga kto po me ka vene babai te pyes dhe ngul kembe qe ka nagravision 3!!!edhe me thote qe ky kod nuk ben ke aparati qe ka!

 5. #4
  Member
  Join Date
  05-10-2006
  Posts
  46
  Uploads
  5
  Likes
  0

  Re: sos munt te me ndimoni per nje code???

  Quote Originally Posted by iwanna View Post
  faleminderit shume!!me thene te drejten nuk mar vesh nga kto po me ka vene babai te pyes dhe ngul kembe qe ka nagravision 3!!!edhe me thote qe ky kod nuk ben ke aparati qe ka!
  Nagravision 3 ka, por nuk hapet akoma me kode. DigiTV eshte ne Nagra2 prandaj hapet :)
  Kalofsh mire!

Cardshare.cc

Similar Threads

 1. pin code
  By alvatorello in forum Kaon
  Replies: 3
  Last Post: 10-09-2010, 06:58:25
 2. me ndimoni pak
  By shkodra-ws in forum Dreambox
  Replies: 1
  Last Post: 06-06-2009, 20:05:30
 3. Question a do me ndimoni ju lutem.
  By milan- in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 07-01-2009, 10:40:17
 4. code tps
  By safi10 in forum French / Français
  Replies: 2
  Last Post: 28-10-2006, 15:01:33

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •