Posedoj receiver-in Opticum 4050 CX. Problem me tė ėshtė qė nuk i shfaq titrat (subtitles). Mund tė mė tregoj dikush se ku ėshtė problemi apo tė mė jap ndonjė kėshillė se si mund ta riparoj kėtė problem (nėse disi mund tė riparohet).
Ju falėnderoj paraprakisht!




Reply With Quote
