Cardshare.cc
Results 1 to 4 of 4

Thread: Nagra 3???

 1. #1
  Member
  Join Date
  13-08-2006
  Posts
  90
  Uploads
  2
  Likes
  0

  Nagra 3???

  A din kush me i perkthyer keto file qe i gjeta ne nje forum gjerman?

 2. Cardshare.cc
 3. #2
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2
  Likes
  0

  Re: Nagra 3???

  une nuk di, me vjen keq... por mendoj se nuk do kete asgje Interesante per Nagra3 perderisa nuk ka ndonje boom info qe do hapen ose jane hapur vertet, ndaj nqs do kete lajme te mira per NAGRA 3 ti do jesh i pari qe do e marresh vesh perpara se te lexosh artikuj te ndryshem qe me teper se spam sjane me shume

  te pershendes!

 4. #3
  Contributing Member pleshina's Avatar
  Join Date
  08-11-2006
  Posts
  986
  Uploads
  13
  Likes
  0

  Re: Nagra 3???

  Jo qe per momentin nuk ka ,por as te ardhmen nuk besoj qe do te ket me thyrje te paketave kryesore me EMU,problemi eshte qe nuk ka me pa pages(belesh)ose do te dali ndonje card e re qe do te punoj vetem nje kohe shum te shkurt ose ndonje box i ri qe sigurishte dhe ai do te jet per nje kohe shum te shkurt,ah iku ajo kohe kur i kishim te gjitha paketat me te mira me EMU,mendimi im.
  tung

 5. #4
  Senior Member
  Join Date
  12-04-2009
  Posts
  152
  Uploads
  0
  Likes
  0

  Re: Nagra 3???

  Quote Originally Posted by pleshina View Post
  Jo qe per momentin nuk ka ,por as te ardhmen nuk besoj qe do te ket me thyrje te paketave kryesore me EMU,problemi eshte qe nuk ka me pa pages(belesh)ose do te dali ndonje card e re qe do te punoj vetem nje kohe shum te shkurt ose ndonje box i ri qe sigurishte dhe ai do te jet per nje kohe shum te shkurt,ah iku ajo kohe kur i kishim te gjitha paketat me te mira me EMU,mendimi im.
  tung
  Na mbeti vetem kujtojme me nostalgji ato kohe si me Sky kur hapeshe D+ etj ....

Cardshare.cc

Similar Threads

 1. Nagra 1,2
  By Adamik.Petr in forum Nagravision
  Replies: 1
  Last Post: 19-09-2008, 13:48:29
 2. Key nagra 05.01.txt
  By electron59 in forum Nagravision
  Replies: 2
  Last Post: 17-01-2008, 21:41:57
 3. Nagra 2
  By batenukao in forum Portuguese / PortuguÍs
  Replies: 3
  Last Post: 05-02-2006, 02:41:17
 4. Nagra 2
  By batenukao in forum Portuguese / PortuguÍs
  Replies: 19
  Last Post: 01-02-2006, 23:34:34

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •