Cardshare.cc
Results 1 to 3 of 3

Thread: Jasht teme satelitash

 1. #1
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2
  Likes
  0

  Jasht teme satelitash

  Persh cuna, me ndihmon njeri me nje font shqiptare ku te permbaje pothuajse te gjitha germat e ALFABETIT SHQIPTARE ku e te jete , c= etj... Nqs keni ndonje te tille ne komp tuaj nxireni ta shkarkoj, nqs keni ndonje link me dergoni nje MP.

  JU FLMN

 2. Cardshare.cc
 3. #2
  VIP Member supervisor91's Avatar
  Join Date
  06-12-2008
  Location
  Everywhere
  Posts
  2,876
  Uploads
  4
  Likes
  0

  Re: Jasht teme satelitash

  shiko njehere keteketu ku w=>
  ndersa per ate font qe kishe kerkuar ti ku e te jete , c te jete nuk besoj se do gjesh pasi me nje font te tille si do ta shkruash e dhe c.

 4. #3
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2
  Likes
  0

  Re: Jasht teme satelitash

  persh ferrari, kam vene re neper shkrime te ndryshme forume andej ketej disa shkruajne me germat e plota te jona... nuk besoj se per cdo germe perdorin anen e makines llogaritese ne tastiere ku ALT+137= ose ALT+135= nuk e besoj te shkruash nje teme shume te gjate ku germat te jene te plota te gjitha e= dhe c= duhet patjeter te kene ndonje font, megjithate nuk jam i sigurte ckane perdorur dhe as nuk i mbaj mend ku i kam pare konkretisht keto germa, por nqs do i has ndonje vend do pyes postuesin e temes, KUSH KA NDONJE IDE TJETER OSE FONT KONKRET POSTOJENI KETU.

  Ferrari font qe postove nuk me ben pune si duhet pasi nuk eshte tamam ajo qe kerkoj, ose mbase po kerkoj qiqra ne hell?
  Megjithate te falenderoj per perpjekjen dhe sugjerimin/iden.

Cardshare.cc

Similar Threads

 1. jashte teme per satelitet.Motorola raze
  By geni_ko in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 30-06-2009, 13:37:47

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •