Results 1 to 2 of 2

Thread: QboxHD-AZboxPREMIUM-DM800

 1. #1
  VIP Member mile kristo's Avatar
  Join Date
  24-06-2007
  Location
  EU
  Posts
  1,722
  Uploads
  269

  QboxHD-AZboxPREMIUM-DM800

  QboxHD-AZboxPREMIUM-DM800 kushe mendoni se eshte me i miri tani nga keta te tre dhe pse jeni te lutur te jepni mendimin tuaje
  kurse mendimi ime tani per keta recievera eshte QboxHD eshte i pari nga cilesia e figures kurse i dyti vjen AZboxPREMIUME si nga figura pore dhe hardware eshte i njejte me pothuajse me QboxHD kurse dm800 i jap pike vetem si dreambox

 2. #2
  Contributing Member mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,716
  Uploads
  58

  Re: QboxHD-AZboxPREMIUM-DM800

  ky nuk eshte nje paragon per tu bere,sepse qbox hd,nuk eshte per tu paragonu me dream800,ai thjeshte nje kundra peregjigje i doulabs qe i bon multimedias me dream8000.
  di tju them nga experienca personale me qboxone kam patur probleme,me aggiornimin e firmwareve,dy here e kam qu ne assistenze dhe akoma nuk ma kane sjelle.
  por une vehte po pres dhe qbox hd.duke shpresu qe te je shume here mi mire se one.

Similar Threads

 1. Youtube 1.0.1 for QboxHD
  By sami.sami in forum Q-Box Information and Tutorials
  Replies: 0
  Last Post: 13-11-2009, 20:17:57
 2. QboxHD 1/9 new Filesystem
  By kiliantv in forum Q-Box (Duolabs)
  Replies: 1
  Last Post: 31-10-2009, 09:25:25
 3. Update Infinity HD for QboxHD mod
  By wahid in forum Q-Box (Duolabs)
  Replies: 2
  Last Post: 16-10-2009, 21:35:31

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •