Cardshare.cc
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: ndime per digitalb tokesor

 1. #1
  Member
  Join Date
  04-06-2008
  Posts
  67
  Uploads
  0
  Likes
  0

  ndime per digitalb tokesor

  kush mund te me ndimoje me nje program per apartat digitalb tokesor sepse kam aruar kodin pin dhe nuk hy dot ne menu

 2. Cardshare.cc
 3. #2
  Senior Member
  Join Date
  03-09-2007
  Posts
  112
  Uploads
  0
  Likes
  0

  Re: ndime per digitalb tokesor

  0937,besoj se te ben pune

 4. #3
  Member
  Join Date
  04-06-2008
  Posts
  67
  Uploads
  0
  Likes
  0

  Re: ndime per digitalb tokesor

  ky eshte kod qe mund ti ve aparatit apo dicka tjeter se nuk po e kuptoj? tipi i aparatit tim eshte odt2000x

 5. #4
  Member
  Join Date
  04-06-2008
  Posts
  67
  Uploads
  0
  Likes
  0

  Re: ndime per digitalb tokesor

  a ka mundesi te me jape ndonje njeri pergjigje per kete teme ju lutem

 6. #5
  Senior Member
  Join Date
  03-09-2007
  Posts
  112
  Uploads
  0
  Likes
  0

  Re: ndime per digitalb tokesor

  kodi per te hyre ne menu se ate kerkove.

 7. #6
  Member
  Join Date
  04-06-2008
  Posts
  67
  Uploads
  0
  Likes
  0

  Re: ndime per digitalb tokesor

  faleminderit plako e zgjidha problemin e menuse por nuk me hapet kodi i kartes smart a ka ndonje menyre per ta hapur sepse edhe ate kod e kam ndryshuar dhe nuk e mbaj mend

 8. #7
  Senior Member
  Join Date
  14-12-2008
  Location
  Denmark
  Posts
  299
  Uploads
  0
  Likes
  0

  Re: ndime per digitalb tokesor

  Quote Originally Posted by nesti111 View Post
  faleminderit plako e zgjidha problemin e menuse por nuk me hapet kodi i kartes smart a ka ndonje menyre per ta hapur sepse edhe ate kod e kam ndryshuar dhe nuk e mbaj mend
  Provo njehere ta kthesh aparatin ne gjendjen e fabrikes

 9. #8
  Member
  Join Date
  04-06-2008
  Posts
  67
  Uploads
  0
  Likes
  0

  Re: ndime per digitalb tokesor

  e kam kthyer ne gjenjen e fabrikes por vetem kodi i menuse u kthye ne gjendjen e fabrikes kurse kodi i kartes eshte me vete ska lidhje me aparatin nuk e di si tja bej megjithate faleminderit per ndimen

 10. #9
  Member
  Join Date
  06-04-2005
  Posts
  55
  Uploads
  0
  Likes
  0

  Re: ndime per digitalb tokesor

  beji nje tel digit se ta resetojne ato !

  provoje.

 11. #10
  New Member
  Join Date
  21-05-2009
  Posts
  1
  Uploads
  0
  Likes
  0

  Re: ndime per digitalb tokesor

  Pershendetje çuna

  Doja tju pyesaj nese digitalb tokesor mund te mare ndonje kod dhe te punoje pa u abonuar ???????

Page 1 of 2 12 LastLast
Cardshare.cc

Similar Threads

 1. ndime ju lutem
  By nesti111 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 21
  Last Post: 28-08-2009, 14:25:58
 2. ndimè nga expertèt
  By shqipe in forum Albanian / Shqip
  Replies: 8
  Last Post: 12-02-2009, 12:48:04
 3. ndime
  By nesti111 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 09-11-2008, 15:46:16
 4. ndime
  By nesti111 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 07-11-2008, 09:46:52
 5. New digitalb tokesor + shijak + vizion+(ASC)
  By sakoal in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 29-07-2008, 17:26:05

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •