Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: nova greke

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  13-10-2008
  Posts
  339
  Uploads
  1

  nova greke

  shikojeni pak kete ata qe marin vesh kryesisht dhe na ktheni nje pergjigje (fortoste to me ena grigoro loader ohi me gamaloader ine terastio ala kaloooooooo)

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  23-04-2005
  Posts
  216
  Uploads
  0

  Re: nova greke

  Quote Originally Posted by geni_ko View Post
  shikojeni pak kete ata qe marin vesh kryesisht dhe na ktheni nje pergjigje (fortoste to me ena grigoro loader ohi me gamaloader ine terastio ala kaloooooooo)
  mesa pashe une me duket file per gammacard

 3. #3
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: nova greke

  duket edhe nga greqishtja qe eshte per gamma edhe pse smora vesh asgje... po nje pyetje kisha une, ka patur zera se NOVA do u hapte me Abren po a ka ndonje lajm te vertet per kete gje?

 4. #4
  Senior Member
  Join Date
  23-04-2005
  Posts
  216
  Uploads
  0

  Re: nova greke

  Quote Originally Posted by SkinArt View Post
  duket edhe nga greqishtja qe eshte per gamma edhe pse smora vesh asgje... po nje pyetje kisha une, ka patur zera se NOVA do u hapte me Abren po a ka ndonje lajm te vertet per kete gje?
  abra vetem per nje pune mund te beje tani,ta presesh e ta besh pense per kitare se per gje tjeter sben me :)

 5. #5
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,318
  Uploads
  40

  Re: nova greke

  Quote Originally Posted by tinial View Post
  abra vetem per nje pune mund te beje tani,ta presesh e ta besh pense per kitare se per gje tjeter sben me :)
  antaret i patem lajmeruar me kohe, kush e bleu ne qafe paste veten.

  patem bere me shume reklame diablo camit sepse ne fund te fundit eshte nje supercam dhe jo nje karte e thjeshte plastike.

 6. #6
  Senior Member flor1's Avatar
  Join Date
  09-02-2009
  Location
  TIRANE;SHQIPERI
  Posts
  159
  Uploads
  1

  Re: nova greke

  te paktem duhet te shpresojme per ndonje te re nga kjo pakete ose paket tjter qe te hapet me abra.shpresat jane te medha

 7. #7
  Senior Member
  Join Date
  06-12-2007
  Posts
  143
  Uploads
  0

  Re: nova greke

  Quote Originally Posted by flor1 View Post
  te paktem duhet te shpresojme per ndonje te re nga kjo pakete ose paket tjter qe te hapet me abra.shpresat jane te medha
  Pikerisht sot tek siti zyrtar i ABRA doli nje njoftim se ekipi i ABRA do te vazhdoje ta suportoje bile edhe me shpejt duke sjelle edhe surpriza te tjera ne te ardhmen e afert.Nuk sqarohej se kush ishin keto surpriza,koha do ta zbuloje...Pershendetje!!!

 8. #8
  Senior Member simonsatell's Avatar
  Join Date
  28-11-2007
  Posts
  176
  Uploads
  11

  Lightbulb Re: nova greke

  e sakte esht per nova por jo per te gjitha llojet ne shum soje duhen provuar data te vjetra per tu rezistuar ataceve te nje pasnjeshemm

 9. #9
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2

  Re: nova greke

  Une qe bera nje pyetje nuk pyeta se po me dhimset vetja se bleva karten, perkundrazi akoma ne pune e kam karten abra po shikoj prej 6 muajsh SHOWTIME, ART CARTAPIU/DAHLIA se fundi HOLLANDEZET pa permendur ato qe u pane e iken qe dihet se kush ishin, por edhe ne u befte per pens kitare qe tani qe po shkruaj sme plas shume se punen e beri dhe tregoje se si me nje karte mund te shikoje ate qe te tjeret kishin investuar i djall e gjys per ti pare.

  tinial, ti pergj vlla e dhe bukur ne forme humoristike por une qe pyeta skisha nevoje per ate pergjigje se e dije dhe vete qe kur e kam blere karten... e megjithate nuk eshte bere per pens akoma sa per informacion.

 10. #10
  Member
  Join Date
  22-09-2008
  Posts
  29
  Uploads
  0

  Thumbs up Re: nova greke

  Quote Originally Posted by tinial View Post
  abra vetem per nje pune mund te beje tani,ta presesh e ta besh pense per kitare se per gje tjeter sben me :)
  ti komenton shume gabim,ti vetem acaron te tjeret. sa per abran mos ja kij merarakun se mire eshte ajo vazhdon te kete kanale te mira,dhe mesa duket do te kete dhe me shume kete e konfirmoj dhe >>studiounivers<<

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

 1. Local Nova GR Full looks for Nova Cy
  By johnkouk in forum CCcam Exchange: Local
  Replies: 0
  Last Post: 22-08-2009, 22:26:13
 2. Info Good file for nova gr and nova cy
  By frenaros in forum Gamma Card
  Replies: 8
  Last Post: 08-03-2009, 15:28:46
 3. nova fulll nova gr + cy no stop 24/7
  By veron57 in forum Gbox Exchange: Local
  Replies: 3
  Last Post: 20-02-2009, 18:08:25
 4. Question nova greek nova cyprus
  By andreaspavlos in forum General Discussions: Cardsharing
  Replies: 0
  Last Post: 17-02-2009, 22:39:02
 5. NOVA Greece full on 13*E and NOVA Cyprus
  By sat@evolution in forum CCcam Exchange: Local
  Replies: 0
  Last Post: 29-01-2009, 18:45:59

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •