Cardshare.cc
Results 1 to 4 of 4

Thread: Nqs...

 1. #1
  5000k SkinArt's Avatar
  Join Date
  20-11-2005
  Location
  Tirana, AL
  Posts
  1,246
  Uploads
  2
  Likes
  0

  Nqs...

  Dihet qe digitv na ka mbajtur gjalle gjthe keto vite dhe ja dime per faleminderit, por
  Nqs DIGITV na len shendetin... cmendoni te beni ne vazhdim?
  te gjithe e dijme qe digitv nuk e shtyn me shume se kete vere... po mbajme veten me gajret "se mbase na ik edhe me shpejt ku i dihet" po cdo beni per te pare tv, sport, dhe elektrik te kuq...

  Une per vete do shtrengoj fort karten ABRA, do shtrengoj ndonje sport 1 dhe 2 andej ktej sa tek AMOS sa ku te dali. Do shtrengoj fort tringun... dhe do bej nje shtrengim te forte PREMIERE gjermanise "kete here abonim i rregullt".

  Po ju?

 2. Cardshare.cc
 3. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,318
  Uploads
  40
  Likes
  0

  Re: Nqs...

  Quote Originally Posted by SkinArt View Post
  Dihet qe digitv na ka mbajtur gjalle gjthe keto vite dhe ja dime per faleminderit, por
  Nqs DIGITV na len shendetin... cmendoni te beni ne vazhdim?
  te gjithe e dijme qe digitv nuk e shtyn me shume se kete vere... po mbajme veten me gajret "se mbase na ik edhe me shpejt ku i dihet" po cdo beni per te pare tv, sport, dhe elektrik te kuq...

  Une per vete do shtrengoj fort karten ABRA, do shtrengoj ndonje sport 1 dhe 2 andej ktej sa tek AMOS sa ku te dali. Do shtrengoj fort tringun... dhe do bej nje shtrengim te forte PREMIERE gjermanise "kete here abonim i rregullt".

  Po ju?

  un asgje prej ketyre qe the ti me siper, thjesht do shtrengoj fort vetem sharingun qe i kam te gjitha me sport dhe kush e ka bere sportin, por per ata qe e pelqejne, nuk mungojne edhe cicat.

 4. #3
  Senior Member simonsatell's Avatar
  Join Date
  28-11-2007
  Posts
  176
  Uploads
  11
  Likes
  0

  Thumbs down Re: Nqs...

  e vertete lali e vetmja rruge per ato qe disponojn ethernet esht sharing por qe te mos kene dyshime asnjeri pirateria do vazhdoje punen e saj sado qe te mundohen paketat e famshme te shtrengojne rrypat e rrjetat te vetmit peshq qe do ngelin do te jene ato te pa durushmit dhe manjaket pos atyre qe ju teprojn leket per te bere abonime 450 mij lekesh ????

 5. #4
  Senior Member flor1's Avatar
  Join Date
  09-02-2009
  Location
  TIRANE;SHQIPERI
  Posts
  159
  Uploads
  1
  Likes
  0

  Re: Nqs...

  edhe une do te shtrengoj fort abren se me c eshte thene do ket disa surpriza,pastaj po na u dha mundesia nai dreambox bashke me nai tring me bo sharing se interneti nuk me mungon.

Cardshare.cc

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •