SW For Opticum 4060CX & Loader 03.07.2009
kam recevier Globo 6000 ci me kto shenime sw 3.2.90 hw5.30 loader 1.07 a mund te futet emu nese ben a mundet dikush te me jep loaderin dhe sofwerin ju pershendes
Durrsi flm per postimin qe e bere per opticum 4060cx tung.
durresi flm qe me dhe postimet per globo600ci gjithqka eshte ok
Ju lutem te me ndihmoni,nuk po mundem ti ngarkoj ēelėsat ne opticum 4050cx.E kam bere shum herė pa problem tani mė nxjerr nje tabelė tė tillė,siq duket nė figurė.Po patėt ndonjė ide se ku qėndron problemi ju lutem mė ndihmoni.
luanelezi,ju lutem prezatohuni ketu;http://www.satsupreme.com/showthread...=67009&page=38