Echosmart 771 & 791 sw 3.59 face din nou AU ....testat
Globo , Opticum seria C SW 1.2.81 si 1.2.82 AU .........testat
Echosmart 771 & 791 sw 3.59 face din nou AU ....testat
Globo , Opticum seria C SW 1.2.81 si 1.2.82 AU .........testat
buna
Smart MX04@(GloboTruman-Menu)__1_0_58_FW
sper sa dureze si sa nu schimbe iara algorithmu![]()
Receptorul Opticum 4000C cu softul globo_3329C_EMU_1.2.82_AMSTAR AU
Receptorul Digiquest 6400 (id coustom fix) si clonele (SmartMX04, etc) cu softul Globo_Truman_1_0_58@Tyran .abs AU
------------------------------------------------------------------------
Receptorul Edison Tyran 1600 Ci cu softul Globo-Truman_1_0_58@1600CI .abs AU
A iesit noul soft 1.2.85 cu AU pentru rteceptoarele Opticum 4000C, 4050C, 4100C, 7000C, 7100C
http://www.sat-support.org/getfile.p....85_AMSTAR.rar
Actualmente nu mai este nici un receiver care face AU decat Vplug pentru PCI card-uri.Daca nu cretzi,cautatzi pe net.
Ca de obicei,cei cu Tuner TV PCI sint inainte cu un pas,supportul lor se bazeaza pe un hobby,cel al producatorilor de receivere-pe bani.
Numai Bine Tuturor
Doozer2008
Comfirm si eu cele spuse de @Doozer2008....Din pacate..!
pentru axill 600 mozaic (t.boston 4500) stiti ceva au?
![]()
pentru illusion F1S face AU softul vectra 5.43