va rog ma poate ajuta cineva cu acest decodor .....am nevoie de soft ptr el si vreau sa stiu care sunt pasii de montare a softului...va multumesc ! astept raspuns sau mail pe ****@yahoo.com
Please no e-mail.
va rog ma poate ajuta cineva cu acest decodor .....am nevoie de soft ptr el si vreau sa stiu care sunt pasii de montare a softului...va multumesc ! astept raspuns sau mail pe ****@yahoo.com
Please no e-mail.
http://www.satsupreme.com/showthread...elesystem-x9-1 ( guida tradu-o in romana cu goog traductor
Primul lucru turneru de semnal trebuie sa fie SHARP (sa scrie sharp ) ci nu Zarlink daca e Zarlink nu se poate modifica softu ..