Sod une bera nje abonim 3 mujor te digitalb per nje shok timin,shitesi me tha qe punojne ne qfar do lloj resiveri,por kur shoki ime shkoi ne shtepi e vuri carden nuk e njeh ne dreambox 7020,a mos ndoshta duhet aktivizuar ne resiver te digitalbit njeher e pastaj te fut ne dm apo me ka mashtruar shitesi,kisha pase deshir te me tregoj dikush qe a ka ber abonim te dga mbas vitit te ri ne resiver dreambox ose ndonje tjeter ?







