Me to xeri file mou opws ta eipe kai o giorgos!Den exei kati aksiologo ayti ti stigmi!Mono rai kai tv globo pou einai adiafora apla epidi thelw na kserw kai na mathainw ti mporei na kanei to kathe mixanaki kai pws to kanei to epsaksa gia na to vrw!
Giwrgo pote den ksereis avrio methavrio mporei na erthoun pali oi kales meres opos tote me ta tps to ab sat meta to premier ktl..Ypomoni...![]()









