Приятели, няма смисъл от клипчета или подобни, аз имам такъв оскам (купил съм си го) всичко работи нормално. Конфигурацийте са стандартни, но оскама като не работи без допълнителната платка това е. Ето и инфо от рийдъра макар, че невиждам смисъл от него.
Code:
Entitlements for bulcrypt
Code:
|
0xb7700588 |
r |
1 |
bulcrypt |
ON |
OFF |
127.0.0.1 |
0 |
mouse |
17.02.12 18:22:01 |
01:05:52 |
5581:03F2 |
|
no data |
00:00:10 |
CARDOK (no entitlements) |
Някой цифри съм ги променил от съображения за сигурност.
От тук нататък започвайте да правите дъмпове от приемниците си логове от картите и някой програмист със свободно време, ако реши да ни помогне желаното от нас може да стане факт.