То май е сложно за обяснение - Искам да кажа, че като разменям приемниците 'платения пакет' на една Делта някак си се прхвърля на другата Делта, дето тя не е плащана от година.
То май е сложно за обяснение - Искам да кажа, че като разменям приемниците 'платения пакет' на една Делта някак си се прхвърля на другата Делта, дето тя не е плащана от година.
Има GPS в приемника. И знаят всеки един приемник в момента, каде се намира.
Един приятел, така ми беше казал преди няколко години.
Склонен съм да му вярвам, НАЛИ ;)
Regards
За gps са пълни глупости.
Обратна връзка няма.
Но тъпаци,.....бол!!!
еее не така де![]()