Oso anebainoun anexelekta sta diafora forum ta arxeia auto tha ginetai.......
Oso anebainoun anexelekta sta diafora forum ta arxeia auto tha ginetai.......
telika paidia h kuria mas erxete pio ftinei to mhna to leo ayto giati auto to mhna exw dosei se diaforous eksupnous 40 euro,einai akribo to xompi mas
panta egkyklopaidika perase o prov kai stis 14+30 twra pws ekleise ti na pw dokimaste emena pantws paizei
dose 20 e kai pare ena reader na fortoneis monos sou to arxeio, outos su allos kukloforoun.
diabase PIO prosektika ta 2-3 teleytea moy post kai tha katalabeis ti kai pos!! kai an exete neyra poy sas kleidose pali den sas ftaiw egw kai oyte pernw 20rikakia gia na moy lipsoyn ok???
kai gia dikse moy kai ti lew se allo meros poy les...... edw den exw problima na mhn dixnei poy einai alla na leei thn wra... ante giati oti nane leei o kathenas edw mesa
PERIMENW AKOMH
Outes kakos ime oute to pezo kakos oriste ena mikro digma gia na se enimeroso:
file renaultgr exeis dokimasei na loggareis me fresko log?
oxi den exw asxolithei katholoy thn eixa grapsei prin kapies meres k epeze.... den thn doyleyw gia na katso na asxolithw m aythn disney epeze mono. Ora 15:30 simera
Telos to arxeiaki ....kakarose