
Originally Posted by
roveto
Отговарям на adskiqt/Продуцента (дано да не съм объркал, че това е едно и също лице).
Вие винаги ли сте отговаряли на въпросите който са зададени в ДРУГИ форуми?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
пример:
оскама може ли да прави виртуални карти като вплъга?
Знаете отговора. Защо не му отговорихте?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Вие сте човека от който аз съм научил най-много неща, за което ви БЛАГОДАРЯ от сърце.
Има неща обаче (който също съм научил от вас) , че понякога не е нужно да отговаряш.
А дали лога е верен ще видим след време. Аз не съм излъгал.
Вие сте един от първите които са писали за тази карта. Е, кажете тук на всички тогава как разбрахте, че ЧЕРГАТА (5581) работи с DM 500, феникс на ком и мпцс 108 и защо не постнете лога.
И в крайна сметка дали не се опитвате да защитавате ГЪЗА НА БУЛА или сте един от малкото хора разбили Булкрипт.