На захаринчето ли? При мен флаша е Spansion GL128P90FFCR1 в BGA корпус.
На захаринчето ли? При мен флаша е Spansion GL128P90FFCR1 в BGA корпус.
Не,на делтата S-200. Флаш чипа е Spansion S29AL016M.
Аз в момента се мъча да прочета флаша на захаринката през JTAG-a
sti5119 заеби я тая делта..там хляб няма.. март_ казвай ако успееш, ако не от другата седница мисля да го свалям на моя, кажи кога можеш да пуснеш 1 лог за 15мин. примерно да сравним бозата по I/Oто
И аз се опитах с JTAG ,но не знам как да конфигурирам jkeys.def файла.
Ок ще се подготвя за дълъг 15 мин. лог на btv и като съм готов ще уточним часа и дата в която ще започнем имам твойта програма подходяща е за целата
а за флаша ако с JTAG-a не стане ще опитам да го сваля и прочета с програматор проблема е, че с този BGA 64 корпус трудно ще намеря преходник и ще трябва да прегаждам нещо :(
Пусни ми на лично поща, ще ти пратя нова версия, имам само да дооправя някой работи
Картата е друга версия май, пък и на нея мисля, че не можеш да активираш hd каналите.