Ти направо си открил топлата вода.
ZHD 100 и HDR 1000 са със sh4 процесори, каквито има в катрейните, ипбоксовете, оптикум 9х00, оптибокс коала и още един куп други приемници, включително и на други оператори, като ХД приемниците на Д+, тв кабо, полсат и много други. Просто чипът дава прекрсна картина и затова се използва масово.










