Да , послание към шейховете да си изкарат 4aee , не само 5581.
Пак се почна...а като се прибера в къщи и малкия иска Baby tv, а щерката Disney иди им обяснявай.
Ясно, трябва сам да продължа да си блъскам главата. Още нещо (дано не съм нахален) - някой шейх или нешейх, ще си постне ли конфизите на мгкамд за приемник с mips процесор, че имам фрийзове и голям зап м/у каналите. Предварително благодаря.
mg_cfg:
M: { 01 }
C: { 01 }
A: { 02 }
U: { 01 } 0x12c0
T: { 00 }
G: { 33 }
N: { 07 } 5 30
K: { 05 }
Q: { 600 }
P: { 00 }
O: { 00 } username password
S: { 03 } 80
L: { 03 } 172.16.1.1 28007 /tmp/mgcamd.log
E: { 15 }
H: { 07 }
R: { 00 }
D: { 00 }
B: { 00 }
F: { 01 }
replace.list
# BULCRYPT - Dolce simulcrypt
X: {{ 4AEE } { 5581 }}
не виждам да има pic -ве
DL200.jpg
Я кажете какъв е процесора на тая делта s200, че не се вижда на снимката нищо,за флаша ясно че се сменя ...Пък нямам сега при мене такава да погледна.
STi 5119 ALC е процесора.
Примката все повече се затяга...!!!!! Ирдето намаля с още 5 канала минаха на Bulcrypt.![]()