боби, благодаря за изчерпателния отговор.Моята идея беше тези разходи да се поделят м/у няколко човека така или иначе. Сам никога не бих си правил такива експерименти точно поради несигурността на цялата инициатива. Иначе четох, че върви около 700, а модването на s200 - около 500, но сме 10-ина души с по 2-3 телевизора и не знам дали делтичката ще ни издържи и затова реших да попитам тук за компютърния вариант. Аз лично бих се метнал веднага на Сателит.бг, но не всички сме с MPEG4 приемници, което си е проблем...




Моята идея беше тези разходи да се поделят м/у няколко човека така или иначе. Сам никога не бих си правил такива експерименти точно поради несигурността на цялата инициатива. Иначе четох, че върви около 700, а модването на s200 - около 500, но сме 10-ина души с по 2-3 телевизора и не знам дали делтичката ще ни издържи и затова реших да попитам тук за компютърния вариант. Аз лично бих се метнал веднага на Сателит.бг, но не всички сме с MPEG4 приемници, което си е проблем...







