
Originally Posted by
bobiturboto
Благодаря за схемата, като пояснение интегрална схема е tda се намира на платката на приемника.
За другото ако група хора се обединят и безкорисно само с изледователска цел и се заемат с шерването булкрипта, няма да има разни продавачи - печалбари от продажбата на начина за шер. Един ще логва картата друг ще пише софта трети ще се занимава с хардуера и т.н. (за пример давам разработчиците на oscam) . Дори булсата да променят нещо веднага се пуска фикс и купона продължава. Проблема е в нас според мен как другите успяват да го правят руснаци поляци чехи и др а ние не.
Егоизма това ние проблема на нас българите. Пуснах тема как се дъмпва делта колко от вас качиха дъмп тук - никой не го направи, а архива с програмата е свален над 2200 пъти. Искате да бъде хакнат шерван булкрипта, но всеки чака някой друг да му го направи и да му го поднесе на тепсия. По този начин няма да стане и за това ще има само 5 човека притежатели на реални карти. В момента в който булсата направят промяна и този който разработва сегашният начин неможе да се справи, шера на була ще умре завинаги.