
Originally Posted by
deexteer
Здравейте. Значи първо използвам оскам1.00 и се получава интересна ситуация. Всмисъл като сложа чергата и ми дава модулите на криптоуъркс. А и един приятел който работил по създаването на приемниците на була ми вметна, че в конфига на оскам трябва да довърша atr-то... Аз го питах то какво е, а той ми вика в нета го има на 5000 места. Поразмислих и си викам при условие че старите делтички кат им сложиш черга и те се адаптират преди това като са работили с грифин АТР е било пак 3В 20 00 и на булкрипта е така.. След което му се обадих и по без да иска се изпусна че трябва само да се вкара честота (там дет е 9600) и бокскея.. и от там нататък картата сама си правела другото