Моля някой да го пусне на лични. Благодаря предварително.
Моля някой да го пусне на лични. Благодаря предварително.
Айде сега напрегни си малко мозъка и се сети сам защо не е обявил гласно, че версията му поддържа шарените карти, явно на някои хора акъла наистина им стига колкото ядат, спат и серат.
С караниците до тук. Видях писана е каква е версията ето линк към темата http://www.satsupreme.com/showthread...page2?p=894803 към версията, която описва колегата. Аз лично не съм го пробвал незнам дали работи. Незабравяйте че дори да работи пак трябва да си плащате абонамента така че това не пробив а само алтенатично четене на картата, което не се знае до кога ще работи.
Относно какво може да се пише в форума или не прочетете тук http://www.satsupreme.com/showthread...l=1#post895018 и тук http://www.satsupreme.com/showthread...83%D0%BC%D0%B0
Адмирирам направеното от колегата-аман от егоисти,които пазят наученото само за себе си!
Моля,нека ми пише на лични подробности
Някой имали логично обяснение, защо делтата отваря Ант1-Еуро без проблем, а обикновен приемник неможе. Това дали не значи че има връзка между чepгaтa и виaкcec?
Regards
Евала на колегата който имаше смелостта да го изрече на глас.Мисля че точно така се доказва че този форум не е като други.
Призив към админа да се намесва по експедитивно при зараждане на караница.Въпреки че по мое мнение се справя добре.Без да обижда се намесва точно на място.Браво.
Трябва да махнете анкетата вече
prod. 130.jpgprod. 131.jpg
Брей то много БГ потребители имало във форума, къде бяхте до сега бе хора?
П.С. Така и така темата е изчерпана