Първоначално антената беше с мотор, но беше монтирана под прозореца ми и нямах никакъв шанс да стигна до конвертора. После се появиха проблеми и я демонтирах от там и махнах мотора ( и без това ми беше писнало да го чакам да се завърти).
Не помня какво излезе от 13-ката. Рядко гледам от този спътник.На крайните имаш ли загуби? Особено на 13 ме интересува. Благодаря за снимките!
Кажи кой транспондер те интересува и ще проверя какъв е сигнала там.




Reply With Quote



. Аз сега съм с моторетка, но пуст мерак.