Спри да пишеш глупости,намери си друга игричка да си играйкаш.
Въпросните делти съм ги чел с jtag през ltp порт
Тогава нямаше за 5119 и свалях флаша който беше същия чип и го програмирах на стара делта.
В сегашно време има почти всичко като разработка.
Аз поне за някои изобретения съм съгласен, особено тези под (linux).
Не че не могат да се комбинират несъгласно със (windows), това е друг въпрос.
Поне при мен нещата са комбинация, между тези две OS, за да се получи успено това което, съм тръгнал да правя, или тествам.
Затова когато имам свободното си време, се занимавам.
Все пак всеки си има своето хоби.
Реално нещо като jkeys тогава не успях да пусна под linux, може вече да има такова.
Имам на предвид, че схемата със буферната интеграла си става, и при по нови модели.
Примерно за програма сега ползвам brjtag2.05, има я и за linux и windows, както и соурс код в git-та за linux.
Само че поддържа само Broadcom процесори.
Няма да изброявам устройства че реклама.
zjtag ако се похвалят със linux ще е добре.
PS:
Има доста толлчета от рутерите които стават и за приемници.
Става въпрос за други процесори.
Иначе преди и аз успях, със поялното упражнение.
Успешно съм работил със схемата и на лаптоп, което все още работи.