pershendetje e provova ta flashoja me dream elite BH 1.3.3 phoneix qe me dhe por gjate flashimit me doli flashing falied box will be unsable now
pershendetje e provova ta flashoja me dream elite BH 1.3.3 phoneix qe me dhe por gjate flashimit me doli flashing falied box will be unsable now
Sandri, provo ta flashosh perseri ndoshta me ndonje imazh tjeter *kujdes te dhenat Sim dhe Second Stage duhet te perputhen*. Provo me DreamUp 1.3.3.4 edhe pse rekomandohet per DM500s.
-Nėse dreaup nuk tė lidhet me klonin tend provo njė nga kėto 3 programe pėr tė ruajtur DM tende kėto janė bėrė nė Kinė.
-Ne atach ke edhe nje material me te detajuar mbi Sim.
falimnderit e vendosa me kete dream up e vendosa imazhin e dream elite BH 1.3.3 phoneix por doja tju pyesja ka file manager si imazh kjo dhe puna e lidhjes me lan perseri te njejetn gje ben nuk me lidhet
pershendetje te gjithve kam dreambox 800hd clone kam pervuar te ja ndrroj imagen por gjat nderrim une kam gabuar ja kom vendosur image uriginal e jo clone tash porblemi osht se ne dreambox ne display me lexon error ju lutem me ndimoni
se pari prezantohu ketu
fiku flm ma dergo linku ku muj ta gjej temen e manuelve
pershendetje a mund te me tregoni ku mund te gjej image me sim 1 sespe nuk ka me sim 1 te gjtha jane me sim 2 a mund te me jepni ndo nje link se edhe ai qe vendosa mu bllokua